• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo, preferoj bicikletat
Te pelqejne doktorat?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo, hahha... por mire qe i kemi...
ty te pelqen puna te ben?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

PO, nuk do mund ta beja ndryshe.
Do te pelqente te kishe e nje femije tjeter?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po si edhe dy te tjer
Sa e e rrogen nqs punon :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Punoj PROBONO :p
Kur e kemi daten e dasmes? lol
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Veres mendoj e kam plan hahah lol

Te pelqejne edhe ty doktoreshat si mua ?!
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kete muaj me 30 ;)

Qa dmth probono
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ProBono= volunatarjat, falas pa leke:p
Do e ftojme C3nin me Arfenillen ne feste?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ma avash ju lart, se spo ju ndjek dot....shume te shkathet.hahaha
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Quku me gjithe qejf isha ardhe , ama binde Arfen ti ?

Te pelqejne jursistet ? Mua psh jo !
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sjam paragjykuese une, me pelqejne:p
Cfare zanati ke?
 

LoSsT

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ca te duhet ty ca zanati kam un
Ke pas nai cik pune ?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo sot pushim

Te duket vetja cik mendjemadh?!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo mesa mundem une te gjykoj,hahhaa

si e kaloni kohen e lire?
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sport kafe kinema lexim etj


Gjeja qe ju ka dhene dhimbje ne shpirt me shume cila ka qene?
 

Monique

Oblivion
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Perballja me sfiden e jetes....Vdekja e personave te dashur.
Nuk besoj se asgje tjeter mund te me lendoj dhe hidheroj me shume se kaq!


Si nisi kjo dite sot?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Me nje kafe te shijshme!

Cfare moti keni andej nga ju?
 

Katara

Antarë i Respektuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

duket tjetri qe ne mimiken e fytyres, largohen nga une dhe sduan tqendrojn me mua

jeni paragjykues?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nouk

Te pelqejne meshkujt nga Kosova?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Te bezdiskam une? OK

Nuk te komentoj me! Je e kenaqur?
 

Katara

Antarë i Respektuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po, qysh jo, se mke cmend me njoftime

pse merzitesh shpejt?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

No comment!

No question?
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

me gjuhen e shenjave them une :p


Kush o Goni? lol
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kush eshte goni ?
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Goni prej betoni?
I bie te jete ndonje deshmor lufte

Ca ngjyre i keni muret e dhomes tuaj?
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

varet


Per ke dhome interesoheni konkretisht? :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema te Ngjashme

Top