• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kam shume...njera psh
I dont care - apocalyptica

Ju pelqejne qytetet e zhurmshme?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Beja ca punime me fije bari dhe lule,si tip fustanesh gjate pranveres e veres,tabak kafje sipas imagjinates ,kurora i doja shume.
Vdisja ti dizenjoja neper ngjyra te ndryshme.pastaj i thaja i mbaja gjate dhe kjo hyn tek lojrat me te dashura te femiris sime.

Nje nder shprehjet e tua te preferuara cila eshte?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top