• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pytje pergjigje te ndryshme....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
PErshendetje,po e rihap me postim timin kete teme,pasi per shkak te problemeve teknike ,nuk bejme dot copy postimin e pare si me perpara.(derisa te rregullohet)
Dhe tema ekzistuese kishte kaluar rreth 1200 postime.

Tema.

Nje arsye pse e pelqeni parnveren?


Ps;-Argetim te kendshem!! :)
 

Senseo

Cat got your tong?!
Nuk e ha fare ose ose kur mkap uria 12 nates.

Kur e shikon veten qe behesh nervoze, si vepron?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Hem,varet sipas situates,zakonisht ik dal i xhiro.

Sa dite plazh keni bere kete vere?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
nga njehere disa po,vec nuk merzitemm nis planin tjeter . :p

Jeni njeri qe programoni pergjethsisht kohen?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top