• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pytje pergjigje te ndryshme....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po zakonisht para lindjes se diellit
Cfare pergadisni per mengjes ne shumicen e rasteve?
 

Senseo

Cat got your tong?!
Nje kafe sa mua ne kembe.

Si di e pershkruaje ambientin (ideal per ty) per te shijuar kafen e mengjesit?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Vetem me veten....po do ti qe me je bere ferre ti :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Mediton ndonjehere?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Jane disa caste...mjaft te dish ti ndjesh e ti perjetosh

Mendon se ne jemi shkaktar te palumturise sone?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Padyshim, por s'mund te them 100%. Ne fillim ne, pastaj faktoret tjere qe i lejojme te ndikojne.

Ke qene ndonjehere ne kontrolle tek psikologu apo psikiatri?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Jo , nderkohe qe ne biseda te lira ne tavoline po.
Kemi miq plot qe jane edhe ashtu edhe keshtu

A ste duken sikur keta psikologe e psikiater kane ca drrasa manget per vete? :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ashtu duken, sepse jane te ngarkuar me problemet e ndryshme qe i dine nga pacientet :p
Mua mka pelqyer cdohere psikologjia
Si arrini ti zgjedhni problemet e jetes, vet ? Apo, konsultoheni me shoqeri dhe familje?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Zakonisht i zgjidh me veten....por ka momente kur i ndaj me njerez teper te afert. Familjen e perjashtoj pasi jam natyre qe sdua te merzis askend!

Ti?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Pak a shume si ti, nuk i merzis te tjeret me problemet e mia. Mund t'kerkoje keshilla ndonjehere e ku ta di, ngase njeriu eshte krijese sociale dhe si e tille, i nevojitet shoqerimi edhe ne fushen e problemeve, ndarja e problemeve etj, por e shtoj edhe anen fetare ketu personalisht, mbeshtetjen tek Zoti, kerkimin e ndihmes nga Ai, ritet fetare e keto, qe me ndihmojne shume.

Sa keni durim? Apo, nxeheni shpejt ne kuptimin iu soset durimi?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Eshte e cuditshme ajo cka ndodh me mua ne situate te tille.
Truri ime ne momente apo situata banale reagon si qark i shkurter dhe puffff ndizet si barute pa shkrepse
Ne raste kur situata eshte e rende, reagimi eshte shume i arsyetueshem dhe gjakftohte....

Ti si reagon?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top