• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Qeveria e Gjermanisë humb betejën për UFO’t!

Aver

VIP


Qeveria e Gjermanisë e udhëhequr nga kancelarja, Angela Merkel, do të detyrohet të publikojë dokumente sekrete për hetimet që ka kryer ky shtet në lidhje me ekzistimin mundshëm të jashtëtokësorëve në Tokë. Kështu vendosi një gjykatë në bazë të kërkesës së shtetasit gjerman, Frank Reitemeyer.

Fillimisht, një raport të tillë së pari e zbuloi organizata gjermane “Exopolitics”, e cila merret me hulumtimin e UFO-ve, ndërsa Reitemeyer vendosi të ngrejë një padi kundër Bundestagut gjerman, transmeton Telegrafi.

"Unë dua të di faktet. Më pengon fakti se pse në Francë, Angli apo SHBA, qytetarët mund të shohin dokumentet në lidhje me UFO-t, ndërsa në Gjermani nuk janë të informuar për këtë gjë", tha Reitmeyer në gjykatë, e cila vendosi që ai ka të drejtë t’i sheh disa dokumente të paklasifikuara gjermane në lidhje me hetimet që i ka kryer shtetit gjerman për ekzistimin e UFO-ve.

Ndërsa Bundestagu, njoftoi se “do të apelojë vendimin në një gjykatë më të lartë”, e cila ka bërë që të dyshojnë se shteti gjerman është duke fshehur diçka në lidhje me UFO-t.


gazetaexpress.com
 
Top