• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Qukapiku shpëton urithin e plagosur

Arfenilla

Themelues i Forumit
Fotografi të magjishme janë realizuar në Parkun e Londrës nga Martin Le-May.
Një qukapik e ka bartur në shpinë gjatë fluturimit një urith të plagosur, duke e shpëtuar kështu një shqiponjë, e cila po bëhej gati ta sulmonte sërish,
Qukapiku në fillim është ulur pranë urithit të plagosur, duke ia mundësuar atij që të hipte në shpinën e tij dhe pastaj ka fluturuar drejtë shtëpisë së urithit.
Qukapiku e ka dorëzuar urithin e plagosur tek anëtarët e tjerë të familjes së tij.B lajmi

 
Redaktimi i fundit:

Aver

VIP
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

Fotografi të magjishme janë realizuar në Parkun e Londrës nga Martin Le-May.
Një qukapik e ka bartur në shpinë gjatë fluturimit një urith të plagosur, duke e shpëtuar kështu një shqiponjë, e cila po bëhej gati ta sulmonte sërish, ka raportuar “www.telegraph.co.uk”.
Qukapiku në fillim është ulur pranë urithit të plagosur, duke ia mundësuar atij që të hipte në shpinën e tij dhe pastaj ka fluturuar drejtë shtëpisë së urithit.
Qukapiku e ka dorëzuar urithin e plagosur tek anëtarët e tjerë të familjes së tij.B lajmi

Telegraph.co.uk as perafersisht nuk e pershkruan ngjarjen keshtu.
Ose paska qene tape ky zoteriu qe e ka perkthy ose i pelqejne shume perallat me happy end.

Ja paska dit edhe adresen qukapiku. wtf!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

Aver, mu nuk mu hap ajo add e telegrafit! duhet me pyt yllin lol
 

Aver

VIP
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

lool

Kete yllin e forumit?!

Mire qe nuk e paska vazhdu ngjarjen duke na tregu se si kane pas edhe marrdhenie seksuale qukapiku me urithin... pasi qe kane shku ne shtepine e ketij te fundit!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

lool

Kete yllin e forumit?!

Mire qe nuk e paska vazhdu ngjarjen duke na tregu se si kane pas edhe marrdhenie seksuale qukapiku me urithin... pasi qe kane shku ne shtepine e ketij te fundit!
lollo neser me kismet se lajmi u soll von ,tani ai eshte nani nani lol
 

Aver

VIP
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

lollo neser me kismet se lajmi u soll von ,tani ai eshte nani nani lol

lool

Paska flejt me pulat ai. Ama e ka hallall se zgjohet i pari. Djale punetor, s'ka fjale.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

lool

Paska flejt me pulat ai. Ama e ka hallall se zgjohet i pari. Djale punetor, s'ka fjale.

Nuk eshte mir te flasim per njerzit kur nuk jan te pranishme,,,jo per gje :jooo po sikur merremi me thashetheme , se ne vetem ni yll kemi ketu se ben drite lol
 

Aver

VIP
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

Nuk eshte mir te flasim per njerzit kur nuk jan te pranishme,,,jo per gje :jooo po sikur merremi me thashetheme , se ne vetem ni yll kemi ketu se ben drite lol

Eshte hera e dyte qe me etiketoni si thashethemaxhi brenda 12 oreve :D ... ndersa une vetem ashtu nuk jam. :djalli:

Te kthehemi ne teme tani!

Qukapik o qukapik
të kam shok e të kam mik
pik-pik-pik ا'po bën kështu ?
Gëlltis krimba dru më dru
Kribmin unë e kam armik
sepse është shumë i lig
se ha gjethe e lëkurë
nëpër lule nëpër drurë

:eek:le:
 
Private conversations
Help Users
    Top