• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rama: Danke Angela

legjenda

Tetova


Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e ka falënderuar kancelaren Angela Merkel në gjuhën gjermane. “Danke Angela!”.
Ky falënderim i Ramës vjen pas takimit me Merkelin që u zhvillua në kuadër të Konferencës së Donatorëve që do të mbahet më 17 shkurt. “Kam ardhur enkas për Konferencën e Donatorëve. Faleminderit për solidaritetin dhe ndihmën si nga Gjermania, ashtu dhe nga vendet e tjera”, ka thënë Rama gjatë konferencës.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
a ty te Don ... Nana
Je mafjozi me i madh i politikes shqiptare
 

Marla

(i∂ + m) ψ = 0
Fasaden e ka mire Rama per te tjerat eshte psycho.
Dhe kaq shume qe po rri ne pozite po e mban amerikani meqe po i mban muxhahedinet ne shqiperi
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Fasaden e ka mire Rama per te tjerat eshte psycho.
Dhe kaq shume qe po rri ne pozite po e mban amerikani meqe po i mban muxhahedinet ne shqiperi
Do mbushi 8 vjecarin e do iki Rama po ceshtja eshte kush do na vi, Lulushi me Monen? Keta jane nje skata te gjithe.
Kjo puna e USA eshte muhabet kot, kushdo me qene ne qeveri do i mbaj muxhahedinet per aq kohe sa e kerkon USA.
 

Marla

(i∂ + m) ψ = 0
Do mbushi 8 vjecarin e do iki Rama po ceshtja eshte kush do na vi, Lulushi me Monen? Keta jane nje skata te gjithe.
Kjo puna e USA eshte muhabet kot, kushdo me qene ne qeveri do i mbaj muxhahedinet per aq kohe sa e kerkon USA.
pse cke me Lulushin ti. Cun king o, europian me nderkombetaret merret vesh

Rama ka me shume se 8 vjet qe kur ishte kryetar bashkie e deri tash sa i bi
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
pse cke me Lulushin ti. Cun king o, europian me nderkombetaret merret vesh

Rama ka me shume se 8 vjet qe kur ishte kryetar bashkie e deri tash sa i bi
Ca shprese me pas ke Lulushi aman? Lulushi eshte vegel e Rames e pjese e politikes se flliqme qe ka cu vendin ne ket pike keto 29 vite pseudo demokraci.
Ca te pres nga Lulushi qe hyri ne çader gjasme kundra Rames e masi mori 13 mln euro demshperblim per hotelin ne Vlore ja dha pushtetin me dy duar Rames?
Nga Lulushi qe dogji mandatet dhe i ka dhene pushtet absolut rilindjes?
Nga Lulushi qe betohej se ndertimet e Astirit nuk do te preken se duhet te kalojne mbi ne e kur nisi prishja su duk hic verdalle?
Apo te pres nga Mona?
Keta jane te gjithe nje tum, aktore te peshtire qe nderrojne karriget iher ne 8 vjet. Bejne gjasme sikur zihen e bejne pazare ne kurriz te vendit.
 

Marla

(i∂ + m) ψ = 0
Ca shprese me pas ke Lulushi aman? Lulushi eshte vegel e Rames e pjese e politikes se flliqme qe ka cu vendin ne ket pike keto 29 vite pseudo demokraci.
Ca te pres nga Lulushi qe hyri ne çader gjasme kundra Rames e masi mori 13 mln euro demshperblim per hotelin ne Vlore ja dha pushtetin me dy duar Rames?
Nga Lulushi qe dogji mandatet dhe i ka dhene pushtet absolut rilindjes?
Nga Lulushi qe betohej se ndertimet e Astirit nuk do te preken se duhet te kalojne mbi ne e kur nisi prishja su duk hic verdalle?
Apo te pres nga Mona?
Keta jane te gjithe nje tum, aktore te peshtire qe nderrojne karriget iher ne 8 vjet. Bejne gjasme sikur zihen e bejne pazare ne kurriz te vendit.
Tani kjo klase politike eshte ne vend.

Shqiperia vazhdon ende ne tranzicion politik ekonomik social ske ci bo, edhe per nja 20 vjet te tjera kshu do jemi.

Lulushi eshte nje alternative. Nese tani u kenaqem tu pi hashash e kokaine te shofim ca do na ofroje Lulushi,
 
Ca shprese me pas ke Lulushi aman? Lulushi eshte vegel e Rames e pjese e politikes se flliqme qe ka cu vendin ne ket pike keto 29 vite pseudo demokraci.
Ca te pres nga Lulushi qe hyri ne çader gjasme kundra Rames e masi mori 13 mln euro demshperblim per hotelin ne Vlore ja dha pushtetin me dy duar Rames?
Nga Lulushi qe dogji mandatet dhe i ka dhene pushtet absolut rilindjes?
Nga Lulushi qe betohej se ndertimet e Astirit nuk do te preken se duhet te kalojne mbi ne e kur nisi prishja su duk hic verdalle?
Apo te pres nga Mona?
Keta jane te gjithe nje tum, aktore te peshtire qe nderrojne karriget iher ne 8 vjet. Bejne gjasme sikur zihen e bejne pazare ne kurriz te vendit.

O vlla qe ta dish ti ta lexojn dhe kta.. Kur Rama kishte mbeshtetje nga 1 Horr ne Fier,lulushi vente si legen tek ai Horr kerkonte ndihme dhe I garantonte shume gjera.. dhe vjen her pas Here ne Fier :D se esht i pafuqishem dhe ska mbeshtetje kerkon ndihme..
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Le te vijne e te ikin sa te duan..... xhepat e tyre do mbushin se per ne popullin e thjeshte nuk mendon njeri jooo
Me shqiptaret dime te bejme komb
Ama jo shtet.....
 
Private conversations
Help Users
    Top