• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rama ftesë qytetarëve: Aplikoni online, ja si të bëheni deputetë të PS!

Partia Socialiste teksa përgatitet për zgjedhjet e reja të 25 prillit, ka njoftuar se është e hapur edhe për prurje të reja nga qytetarë që duan të përfshihen në politikë.

Përmes një video të ndarë në Facebook, Rama njofton se të gjithë ata që kanë dëshirën e mirë për të kandiduar për deputet nën siglën e PS, mund të aplikojnë në platformën deputetiqeduam.ps.al.
“MIRËMËNGJES
dhe me këtë ftesë për këdo që ka ambicien e kurajon për ta provuar veten në të përpjetën e politikës, me mua dhe Partinë Socialiste, ju uroj të dielë të mbarë
https://deputetiqeduam.ps.al”, njofton kryeministri Rama.


Top Channel
 
Bravo i qofte, gjej shesh e bej pshesh i thone ksaj, show me shqiptaret. Mbasi e mbushi 7 vjet me kriminela dhe me t'paafte parlamentin, tani kujtohet per ti dhene nje mundesi t'rinjve dhe te rejave per te perfaqesu shqiptaret. Pffff
Edhe nese perzgjidhen kto t'rinj dhe te reja do jene nga ata me dore n'allci, sic eshte opozita e re n'parlament :D

Kush i ha kto o Ram.lol
 
Private conversations
Help Users
    Top