• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rei Manaj përkrah Mesit e Grizman, trajneri Setien e grumbullon për ndeshjen ndaj Leganes

Hera

Dum Spiro Spero
Rei Manaj përkrah Mesit e Grizman, trajneri Setien e grumbullon për ndeshjen ndaj Leganes
Me Luis Suárez të dëmtuar, Ousmane Dembéle ende pa pushime, Carles Pérez në Romë dhe Abel Ruiz në Braga, lista e sulmuesve të mundshëm tek Barcelona është zvogëluar në minimum.

Në fakt, sot, trajneri, Quique Setién ka vetëm dy sulmues në skuadra e parë, Leo Messi dhe Antoine Griezmann.
I gjendur në këtë situatë Setien ka thirru yllin e kombëtares tonë, Rei Manaj. Bomberi shqiptar është grumbulluar me ekipin e parë të Barcelonës dhe do të jetë i gatshëm për trajnerin Setien, në sfidën e nesërme ndaj Leganes, e vlefshme për Copa del Rey. Lajmi është bërë i ditur nga media prestigjoze ‘AS’.
Kështu Manaj ka të gjithë mundësinë që në ndeshjen e rëndësishme në karrierën e tij të tregojë atë që di të bëj më mirë, të sulmojë dhe të shënojë.


Top Channel
 
Private conversations
Help Users
    Top