• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Restorante për fëmijë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Prindër, gjyshër dhe edukatorë dëgjoni! Imagjinoni një restorant në parmasat e fëmijëve; muret me ngjyra të gëzueshme, zona për të luajtur, kënd për ushqyerjen e fëmijës, menu e posaçme për më të vegjëlit.
Nuk është një fantazi e mendjes: tashmë ekziston dhe quhet “family bar”, është një qëndër për fëmijët ku mund të luajnë lirisht, të jenë sa më të gjallë, dhe të rriturit do të përshtaten me atë mënyrë jetese sociale, ku mund të ndihen si të përjashtuar, kur vjen një i porsalindur në shtëpi.
Idea ka lindur pak vite më parë në Berlin, nëpërmjet “Kinder Cafe”, dhe është përhapur me sukses në mjaft vende. Ajo nuk është si lokalet e zakonshme me lodra për fëmijë, por përfshin dhe aktivitet që stimulon zhvillimin e trurit të fëmijëve, si kënd pikture apo si të bësh biskota me fëmijët, por edhe kurs muzike për fëmijë 0-18 muajsh, si dhe joga për mamatë.b tetova 
Top