• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rewind

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.


Me kujtoj qe kam cuar ne esaurimento nervoso njeren sepse sme dha direkt noten e merituar por me shikonte nga gjoksi deri te kembet duke me ven ne siklet perpara te gjithve;
denuar kushedi sa her klasen sepse jepja urdher te benin sa me shum zhurm me pretekstin qe "ti merr respekt sepse ke regjistrin perpara, kurse mua me mjafton respekti qe kan per mu" (gjith vitin maximumi 6 ne regjister);
gjith heret qe kam dal nga klasa duke ja fut me shkelm deres qe conte te shkallet mbrapa shkolles (e dinin se kush ishte fajtorja dhe asiher nuk e rregulluan);
kur drejtori me ndalonte dhe komplimentohej sepse dhe ate vit shkolla ishte prap ne gazet per bursen e fituar dhe bente sikur sme shifte qe isha prap ne laboratorin e gabuar;
kur filloja te bëja si e cmendur nga qefi qe kimin e kisha 4 dhe ne laborator isha e vetmja qe i dilnin te gjitha eksperimentet lol dhe pastaj shkoja te bleja panine te distributoret posht sepse mkapte uria;
kur ecja ne koridor me 2 bishtaleca veshur me bluzen roz trasparente e britney spears dhe zinxhirin e trash ( e vjedhur nga qafa e dikujt) neper duar dihej qe isha ne ditet e mia me te errta dhe o me mbaje afer ose sa me larg;
kur me sekuestronin telefonin sepse bëja vetem deme me fjalet (asigje ska ndryshuar, vazhdoj e till) dhe me torturonin deri sa kaloja nga qeshja nervoze ne qeshje me lot dhe pastaj te tre perjashta (shyqyr! Kisha ju);
kur me ulje noten cdo her qe protestoja dhe i veje 10 te gjithve atyre qe i kisha kaluar database pavarsisht se kishin 2 si mesatare lol;
kur me plotesoje deshiren dhe flisnim per interpretimin e endrrave te mia horror gjat orarit te besimit krishter (you're the best🖤);
kur isha e preferumja jote sepse "è immatura e non ascolta ma ha 2 coglioni più grossi di me sua figlia" dhe mami under shock lol :"me thuaj çfarë ka qe nuk shkon me gocen time" dhe sybukuri tjeter "komandon një klas prej 30 cunash, do te ket një jet te veshtir por kush do ta takoj gjat rrugen do jet me fat" (akoma ne zemer fjalet e tuja🖤 qe nga dita qe zgjodhe tme zgjasje doren);
kur filluan telefonat ne shtepi "ku është DM sepse pas një ore do pyetet, jemi ber merak" dhe isha duke henger prap panine mcefur te shkallet sepse ne ate periudh punoja ne dark dhe studjoja naten me stomak bosh duke degjuar Slipknot ne vesh (faleminderit per Cd drogaxhiu im qe preve trendafilit e mamit tat me mbjell cik maria)
dhe dulci in fundis "kush ta ka rrembyer buzeqeshjen sepse ja ke prish humorin gjith klases, nuk e shef qe kan nevoj per cmendurin tate?" nderkoh qe me veje 2 sepse ne vend te bëja fiskultur po jepja leksione private te shkallet siper sepse sdoja te ngelnin prap ate vit.


Dhe sot pys prap veten: "kush ma vodhi buzeqeshjen?"
 

Darius

DENY IGNORANCE
Postimet e tua jane një pasuri e pa kontestueshme brenda ketij forumi. Pasi ato jane copeza jete dhe shpirti 🤗🤗
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Sidomos kur visheshe me bluzen roze,sme jepje pershtypjen e asaj thenies " gjej shokun me te mire se veten" :p
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Me kujtove një epizod kur shkova ne spital me taku një shok... e ema e luste te hiqte piercing dhe skishte burr none te hiqte gjith hekur qe mbante ne surrat... ja kerkova un dhe direkt i la te komodina. Me ka dhan flak me një shikim te vetem 🙈

Pervec ksaj dhe mesueseve qe i kam nxi jeten, te tjeret me donin sepse falas meje kuptonin dhe kalonin provimet 😁
Preferoja te rrezikoja tme anullonin provimet se sa ti leja ne veshtiresi... ose organizoja trekking ne mal o aktivitete te tjera kur kishim ne program ndonje provim te veshtire. Isha capo classe dhe kisha gosha influenc.
Akoma sot me dergojne urime ndermjet motres 😊
Ne ate periudh skishte shum femra tek ai istitut. 1 muj durova si dele pastaj u ktheva ne ujk lol Qe te mbijetoja. Plus sa i kisha than fuuuuuuck një problemi te rend shendetsor
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Sidomos kur visheshe me bluzen roze,sme jepje pershtypjen e asaj thenies " gjej shokun me te mire se veten" :p
cik paragjykues komenti gjithsesi
 
Top