• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rezultati për Tiranën shkon 19 me 13

WxP

Hidrauliku
Kur kanë mbetur edhe më pak se 250 kuti votimi për t’u numëruar në lojë janë dy mandate bëhet fjalë për mandatin e 19 të koalicionit të PS-së në Tiranë dhe mandatin e 9 të po këtij koalicioni në qarkun e Elbasanit.
Në qarkun e Elbasanit mbeten edhe 19 kuti për t’u numëruar dhe PS-së shpreson që të marrë mandatin e 9 në këto kuti thellon diferencën.
Në kryeqytet lufta është edhe më e ashpër. Koalicioni i PS-së mund të fitojë mandatin e 19-të nëse në kutitë e mbetura, që janë mbi 200, ruan diferencën aktuale. Kjo do të thotë se, në parlamentin e ri do të hyjë Dash Peza dhe jo Asllan Dogjani.
Ndërsa lidhur me mandatin e katërt të Kukësit, KQZ do të mblidhet sot për të kontrolluar nëse ka pasur një gabim në hedhjen e të dhënave, ku e njëjta tabelë është hedhur dy herë në sistem.
Shpërndarja e mandateve sipas qarqeve
ASHE (PS) – APMI (PD)
Tiranë 19 – 13
Durrës 7 – 6
Lezhë 4 – 3
Shkodër 6 – 5
Kukës 1 – 3
Dibër 3 – 3
Elbasan 8 – 6
Berat 6 – 2
Korçë 7 – 5
Fier 11 – 5
Vlorë 8 – 4
Gjirokastër 4 - 1

/Shekulli Online/Përgatiti: F.S./
 
Private conversations
Help Users
    Top