• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rikerkes per aop!

Pain Killer

Anëtar i ri
Pershendetje une qe po e drejtoj ket kerkese, stafit Sop, jam nje user i vjeter i Albnetwork i njohur me nick killer_x dhe tani qendroj online me nick "D3nI " ne Fajtori.
Kam bere nje kerkese me perpara por per arsye personale nuk kam pasur mundesine te frekuentoj chat per i koh te caktuar, dhe kerkesa eshte rrefuzuar automatikisht.
Quhem Flori, Jam 23 vjec origjina Tropojan, jetoj ne Tirane.
Kaloj rreth 5 6 ore ne chat gjate dites, nuk jam shume aktiv ne main, jo per arsyen se nuk e kam mendjen ne pc por thjesht sme ngjit muhabeti me sh persona.
Shpresoj qe kerkesa te merret parasysh nga stafi Sop. :)
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Rikerkes per aop!

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Do i jepni D3ni aop ose hina ne greve :p:p jo per gja po kam nevoj me ul da kile :D
 

LOol

Antar Aktiv
Titulli: Rikerkes per aop!

Jam nje djale serioz kerkoj nje vajze serioze per frekuentim... Shpresoj qe kerkesa ime te merret parasysh :p
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Rikerkes per aop!

Pershendetje Pain Killer (D3nI), Stafi Sop do shqyrtoi kerkesen tende dhe do te kthejm nje pergjigje sa me shpejt te jet e mundur.

Gjith te mirat.
 

Pain Killer

Anëtar i ri
Titulli: Rikerkes per aop!

un thash shyqyr mpaskan kthy pergj sopat :p vi shof ktu paska plas muhabeti :p:p Vampire flm per mbeshtetjen naquke :) :) LOol ta gjem naj goc serioze nga rusia nga ato flok zezat me sy blu :p:p a te bon pun :D
 

Avokati

Antar Aktiv
Pe: Titulli: Rikerkes per aop!

Pershendetje Une jam Avokati Kam deshir te bej kerkes per accc ne stafin tuaj ,,, dhe kam deshire meqe rri shume ne net dhe jam ne chat per nje kohe relativisht te gjate,,,ju flm
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikerkes per aop!

Ju lutem mos te komentojne ata qe nuk ju takon , i ktheni temat ne chit_chat...!
 
Top