• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rikthehen tërmetet në vend, lëkundjet ndjehen në Lezhë. Ja sa ishte magnituda.

N0

"H.A.T.V.N" S2. Suksese!
termet-3-768x432-e1582513195737.jpgTërmeti me magnitudë 4.2 të shkallës Rihter është ndjerë në qytetin e Lezhës dhe rrethinat e tij.

Siç raporton Qendra Evropiane e Tërmeteve, lëkundjet u regjistruan në një thellësi 12 kilometra, ndërsa epiqendra ishte në Ungrej të Lezhës.

foto.jpg


Balkanweb.com
 

N0

"H.A.T.V.N" S2. Suksese!
Harrova te shtoj tek lajmi.
@Mogli vdiq, ishte pas mullarit me njeren, ra mullari nga lekundjet dhe e zuri poshte me pantallona zberthyer. :)
 
Top