• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rikthim i futbollit ne 8 maj!

Tomka

Anëtar i ri
Ja një shembull thuaju ketyre siper pra që luhet para ne tryez e pastaj zbritet ne fushe ...se kete po ju them ka kohe..
Jana, futbolli per shume njerez është fe, dhe një fetari nuk mund ti paragjykosh besimin me gjithe problemet që mund t'kete futbolli.🙂
 

ZHIGO

wish me well...
Ja një shembull thuaju ketyre siper pra që luhet para ne tryez e pastaj zbritet ne fushe ...se kete po ju them ka kohe..
Po pra po, Rubentusi modh ka 20 e sa vjet që ska pa çempions me sy, pikerisht se i ka lujt tu kercy neper tavolina :p .
 
Top