• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ronaldo sot mund të arrij dy rekorde të mëdha

MasteR

I'm offline

Cristiano Ronaldo sot mund të arrij edhe dy rekorde të tjera
Ylli i Real Madridit sot në ndeshjen kundër Islandës mund të arrij edhe dy rekorde tjera të mëdha në karrierë.

Ai me paraqitjen e sotme kundër Islandës, do të barazoj rekordin e Luis Figos për më së shumti paraqitje për Portugalinë, gjithsej 127.

Rekord tjetër që mund të thyej Ronaldo është edhe për shënimin në Kampionate Evropiane.


Në rast se ai shënon sonte kundër Islandës, atëherë do të bëhej lojtari i parë në histori që shënon në katër kampionate Evropiane radhazi.

Këtë mundësi mbrëmë e kishte edhe Ibrahimovic, por nuk e shfrytëzoi, ndërsa tashmë e ka portugezi. /Express/
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Ronaldo sot mund të arrij dy rekorde të mëdha

Dhe une uroj ti realizoje se mesin me topa te arte spo e kap dot lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ronaldo sot mund të arrij dy rekorde të mëdha

Ky sikur m'ha buken mua!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Ronaldo sot mund të arrij dy rekorde të mëdha

Tani Cris do jet duke qare se nuk arriti te bente nje gol. Poor.


O leg, bejm peticion te na e kthej buken. :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ronaldo sot mund të arrij dy rekorde të mëdha

Tani Cris do jet duke qare se nuk arriti te bente nje gol. Poor.


O leg, bejm peticion te na e kthej buken. :p
Te ngrohte nga furra e dua! lol
 
Top