• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Rooney nxehet me Fergie, krize ne skuader?

redi-

Anëtar i Respektuar
Transferta turke e Manchester United nuk ka shkuar si ne vaj pavaresisht fitores 1-0 ne fushen e veshtire te Beshiktash.

Sir Alex Ferguson zevendesoi idhullin e skuadres, Wayne Rooney dhe natyrisht qe kjo nuk i ka pelqyer sulmuesit, i cili ka perplasur takat me inat. Por menjehere pas ndeshjes tekniku skocez pergenjeshtroi zerat per nje krize te mundshme.

“Wayne nuk eshte asnjehere i kenaqur kur del pasi ka aq shume energji saqe deshiron te luaje perhere”, shprehet Fergie. Rooney zhvilloi nje ndeshje te dobet ne Stamboll dhe kjo e detyroi teknikun ta zevendesonte ne minuten e 63-te me sulmuesin Michael Owen.
 

Kushtra-G

Antarë
por une mendoj se alex fergoson ka bë gabim qe ka larguar sulmuesin me te mir edhe lojtarin me te mir te man utd rooney është ylliiii i man ytd
 

El'Mejor

Daja
Ere se ndonje here duhet ti nxjerresh kta qe te luajne me mire se ndryshe i rritet mendje shume ..

:pijanec::canna::droge::haha:
 

Opium

Dyrrah
Asnje lejtari nuk i vjen mire kur nderrohet , ka disa lejtar qe e shprehin ne menyra te ndryshme.
Po per kriz sma merr mendja pasi me nje zevendesim nuk do te behet qameti .
Ferguson ka vite ket United dhe ka treguar qe esht nje trajner qe ska nevoj per komente por nqs ndrrimi behet ka dhe arsyje taktike jo vetem pse nje lejtar nuk luajti mire ...
 
Top