• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 meshkuj

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Hahaha do te hash dhe ti nje shapk kokes? lol

Ps: sa fytyra te trishtme :O ajo ka bo qef dhe ai ka henger dajak.. pun e madhe
Nderkoh qe ju thoni 'turp turp' un them 'gallat' :D kto jan njerez qe si vret as ndergjegjja e jo mo gjo tjeter
Ja dhe një femër që shpreh hapur tendencat për dhunë ndaj meshkujve. Do të denoncoj!
 

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Ja dhe një femër që shpreh hapur tendencat për dhunë ndaj meshkujve. Do të denoncoj!
Rri mir se e hengre dhe ti ahah
Ce do femren qullse
Un te gjuj dhe pastaj te puth.. ku ka me mir
 

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Rri mir se e hengre dhe ti ahah
Ce do femren qullse
Un te gjuj dhe pastaj te puth.. ku ka me mir
Larg nga thikat e bukës! Sidomos ato të mëdhatë, sepse edhe ky trimi me thika të bukës u kërcenua.

Tash ka ardh dita me u thanë femrave, rrini larg prej kuzhinës. Ec e bjeri në fije.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Stop dhunes ndaj meshkujve.
Si thua organizojm nje demostrat kam vite pa marr pjes ... dekata... :))))
organizojme dicka si ate te femrave ku nxjerrin kepuce me tako spilo sh ngjyreshe ...
po per burrat cfar mund te nxjerrim.. ?? Shkopin e charlie chaplin??? :)
 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Ka toc po ka dhe TOOOOOOOOOCCCCCC Ky grupi bo pjes te pjesa e dyte
 

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Larg nga thikat e bukës! Sidomos ato të mëdhatë, sepse edhe ky trimi me thika të bukës u kërcenua.

Tash ka ardh dita me u thanë femrave, rrini larg prej kuzhinës. Ec e bjeri në fije.

Eh... prandaj rrika urt burri im.. sepse kam bler kto kur morem shpin ahahha miracle-blade-world-class-13.jpg
 

sensuu

sweet
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

sa mashkull i dobet,me e forta eshte se del dhe shperndan budallekun e tij
kot ju ka ngelur qe meshkujt jane te forte :D
 
Last edited:

Aver

VIP
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Posedimi i testikujve jo domosdoshmerisht te ben burre.


Aver Ndoka.
2016 pas krishtit.
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

lol Do marr Burr Jugor U Pa Puna :p
Provoje njehere ti edhe hajde na shkruaj ketu pas disa vjetesh si jane Jugoret. :)

Ne lidhje me temen ngelem duke degjuar rrahu burri gruan,rrahu burri gruan,duhet edhe ndonje rast rrahu gruaja burrin per te larguar syrin e keq.A ketij mavrise i rente damllaja ne koke se vetem burre nuk duket ky,mire qe e rreh gruaja,por del edhe neper televizione e behet gazi botes.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

Provoje njehere ti edhe hajde na shkruaj ketu pas disa vjetesh si jane Jugoret. :)

Ne lidhje me temen ngelem duke degjuar rrahu burri gruan,rrahu burri gruan,duhet edhe ndonje rast rrahu gruaja burrin per te larguar syrin e keq.A ketij mavrise i rente damllaja ne koke se vetem burre nuk duket ky,mire qe e rreh gruaja,por del edhe neper televizione e behet gazi botes.
Preferoj m mir verioret me ze te trash sesa jugoret m ze te holl :D
Ishte nje shprehje mos e merr personale -.-
 

Marla

Marla is back!
Titulli: Rrëfimi i pazakontë i shqiptarit: Gruaja më rrihte dhe më tradhtonte me 5 me

E sigurt qe i ka testikujt ky juliani?! :D Si bul po me duket lol
 
Top