• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rrini ju rrini

klodi20

Antarë i Respektuar
FB_IMG_15918186111079522.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po ju e moret seriozisht postimin? Jo per gje, po mjafton te shofesh targen e shemtut te verdhe angleze tek makina ne cep dhe e kupton direkt qe esht foto e shkrepur ne vendin e endrrave te Klodit 😂😂😂
 

N0

Lost.
Po ju e moret seriozisht postimin? Jo per gje, po mjafton te shofesh targen e shemtut te verdhe angleze tek makina ne cep dhe e kupton direkt qe esht foto e shkrepur ne vendin e endrrave te Klodit 😂😂😂
Pashe qe kishe komentu ti Lega dhe thashe te jem e une ktu poshte mos te bie ndonje puthje pa dashje. :p
Shume serio moooooo
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qa me bo tash, a kemi me flejt 1 ore ma pak a ma shume ?
 
 • Haha
Reactions: NGU
Private conversations
Help Users
  Top