Sa vjec jeni?

Sa vjec jeni?


  • Totali i votuesve
    93

Jeta

Anëtar i Respektuar
Nuk e kam zakon te pyes njeri sa vjet i ka, mirepo desha te nxirrja nje "%" ose mesataren e moshes se forumistave. Kshq te dashur e te dashura, te nderuar, te ndruara e shume te rrespektuar e rrepsktuara anëtarë e anetare te FV-se, po se patet bezdi na e tregoni nje cik moshen?!
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
23 vjec i teri
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une jam 16 vjec.
Po nuk te takon ty si e zonja e shtepise te flasesh e pare edhe te thuash moshen tende?
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Une jam 16 vjec.
Po nuk te takon ty si e zonja e shtepise te flasesh e pare edhe te thuash moshen tende?

Oopsss... 24. Kam harruar jo per gje, meqe moshen time e di :p dhe do e merrja parasysh me rastin e nxjerrjes se mesatares. LOL
 

Lauri

Anunnak
Une jam i 275 para krishtit.Dikush me ndihmon te bej llogarine sa i vjeter jam,ju lutem:D
 

METi

-=EdoLorEli=-
Për momentin nuk i kuptoj personat që e fshehin moshën, ndoshta dikur edhe do t'i kuptoj LOL. Jam 21 vjeç ose më sakt kam lindur me datën 26 Shkurt 1987 :-]
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
24 n'kajmak :D
 

alfonci

Veri investigatio
Une jam 19 vjec
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
25 jam ne cerek te jetes se do jetoj deri ne 100 vjec kam dhe 75 te tjera per te bere gallat
 

Alba_Hackers

Antar Aktiv
20 Vjet dhe ju them te gjitheve u befshi nga 100 vjet.
 

Cothy

Antar Aktiv
25 pa llogarit te shtunat dhe te djelat qe jane pushim si dhe ditet e festave. Me gjithe ato shkoj pak me shume.

p.s: u cane makinat llogaritese kendej :D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Mami edhe Babi me thonje 19 vj buuu edhe une keshtu me duket se jam:D:p:p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Diku 23 jam
 

Giovanni

Anëtar i ri
U plaka breeee kam 26 vjet... :rolleyes:
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
1+100-82+2-=4?

Qeekaq :p
 
Redaktimi i fundit:

jackass

Anëtar i ri
ne prill i kam mbushur plot 21 :)
 

Ado

FISEBILIL-LAH
25.05 i kom mbush 20t :)
 

Alba_Hackers

Antar Aktiv
Di mbush 120 sot me duket se behem nje 190 se mbaj men mire sterster gjyshja e mban mend mir fare ajo eshte nja 250.
 
Top