• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa vjec jeni?

Sa vjec jeni?


 • Totali i votuesve
  92

Jeta

Anëtar i Respektuar
Nuk e kam zakon te pyes njeri sa vjet i ka, mirepo desha te nxirrja nje "%" ose mesataren e moshes se forumistave. Kshq te dashur e te dashura, te nderuar, te ndruara e shume te rrespektuar e rrepsktuara anëtarë e anetare te FV-se, po se patet bezdi na e tregoni nje cik moshen?!
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
23 vjec i teri
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une jam 16 vjec.
Po nuk te takon ty si e zonja e shtepise te flasesh e pare edhe te thuash moshen tende?
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Une jam 16 vjec.
Po nuk te takon ty si e zonja e shtepise te flasesh e pare edhe te thuash moshen tende?
Oopsss... 24. Kam harruar jo per gje, meqe moshen time e di :p dhe do e merrja parasysh me rastin e nxjerrjes se mesatares. LOL
 

Lauri

Anunnak
Une jam i 275 para krishtit.Dikush me ndihmon te bej llogarine sa i vjeter jam,ju lutem:D
 

METi

-=EdoLorEli=-
Për momentin nuk i kuptoj personat që e fshehin moshën, ndoshta dikur edhe do t'i kuptoj LOL. Jam 21 vjeç ose më sakt kam lindur me datën 26 Shkurt 1987 :-]
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
24 n'kajmak :D
 

alfonci

Veri investigatio
Une jam 19 vjec
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
25 jam ne cerek te jetes se do jetoj deri ne 100 vjec kam dhe 75 te tjera per te bere gallat
 

Alba_Hackers

Antar Aktiv
20 Vjet dhe ju them te gjitheve u befshi nga 100 vjet.
 

Cothy

Antar Aktiv
25 pa llogarit te shtunat dhe te djelat qe jane pushim si dhe ditet e festave. Me gjithe ato shkoj pak me shume.

p.s: u cane makinat llogaritese kendej :D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Mami edhe Babi me thonje 19 vj buuu edhe une keshtu me duket se jam:D:p:p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Diku 23 jam
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Dhe pak e bej 21...Uaaaaa u plaka dhe une...:D
 

Giovanni

Anëtar i ri
U plaka breeee kam 26 vjet... :rolleyes:
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
1+100-82+2-=4?

Qeekaq :p
 
Redaktimi i fundit:

jackass

Anëtar i ri
ne prill i kam mbushur plot 21 :)
 

Ado

FISEBILIL-LAH
25.05 i kom mbush 20t :)
 

Alba_Hackers

Antar Aktiv
Di mbush 120 sot me duket se behem nje 190 se mbaj men mire sterster gjyshja e mban mend mir fare ajo eshte nja 250.
 
Top