• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sa vjec jeni?

Sa vjec jeni?


  • Totali i votuesve
    88

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Sa vjec jeni?

E shoh qe shumica keni votu ne 25+. Pasi qe tema qenka e vjeter disa vite, po supozoj qe shumices prej jush ju ka dal perfiksi (3) perpara... dhe tani jeni 30+

Ka edhe 1 vend per mua ne autobus? :)
Ça ke ti, une kam bere pakt me djallin nuk levize nga dyshi. lol

Titulli: Sa vjec jeni?

Paskam votu 20+ ,do dhe ca vite te kaloj tek 30+ :D
Edhe une, po kush e mban mend para sa vitesh kam votuar? lol
 
Top