• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sapo vendosa: -Largimin totalitare plebishitare Ridexx Friojd

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Frank

Kansas City Shuffle.
Pse e dashuroni kaq shume viktimizimin me qafshi mua?!🤣
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Ja pra te dashur anetare, mesoni si merren reaction.
Gjeniale.🤣🤣🤣
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Si me ta prish menjen me nejt akoma mes nesh?
 

WxP

Grupi
😭😭 Po si ike na le o Ridi... si do jetojm ne pa ty o Ridi 😭😭😭 ahh cna boni kjo ikja jote o Ridi... 😭😭😭 po si do ta shtyme forumin ne pa ty o Ridi... 😭😭 ne te kishim vlla, moter, shok, shoqe ty o Ridi😭😭 o zot ktheje ridin tone na degjo llafin vec një her
 

Sensual

Antarë i Respektuar
😭😭 Po si ike na le o Ridi... si do jetojm ne pa ty o Ridi 😭😭😭 ahh cna boni kjo ikja jote o Ridi... 😭😭😭 po si do ta shtyme forumin ne pa ty o Ridi... 😭😭 ne te kishim vlla, moter, shok, shoqe ty o Ridi😭😭 o zot ktheje ridin tone na degjo llafin vec një her
...oiiiiii ne fund se ke harruar🤣
 
  • Haha
Reactions: WxP

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Edhe une qe vuj nga egocentrizmi, nuk kam gjith vemendjen qe i dedikoni ridixxx.it.

Ku është tema e ankesave?!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top