• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sarandë, vret veten inspektorja e policisë

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Sarandë, vret veten inspektorja e policisëNjë punonjëse policie me gradën inspektore ka vrarë veten pasditen e kësaj të premteje në qytetin e Sarandës.

Lajmin e konfirmon policia lokale përmes një njoftimi për shtyp, ku thuhet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:20, në banesën e oficeres, në lagjen numër 3 të qytetit jugor.

Sipas njoftimit, nga hetimet paraprake ka rezultuar se inspektorja Jeroldina Iljazi i ka dhënë fund jetës me pistoletën e shërbimit për motive ende të paqarta.

Në momentin e ngjarjes, në banesë me punonjësen e policisë ka qenë gjyshja e saj, e cila pasi ka dëgjuar të shtënën ka shkuar menjëherë në dhomën e mbesës dhe ka njoftuar policinë.

Kolegët e 23-vjeçares së ndjerë kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve që e çuan atë drejt këtij veprimi.

/ Top Channel
 
Top