• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Se shpejti, me targa te reja

E3

Anëtar i Nderuar
Te gjitha automjetet e vendeve te Bashkimit Evropian kane te perbashket ne targen e tyre flamurin e BE-se.

Krijimi i Bashkimit Evropian lindi nevojen e unifikimit te nje elementi ne targat e ketij komuniteti.

Shqiperia, vendi qe aspiron se afrimi te jete pjese e familjes evropiane, do te nderroje targat e automjeteve shqiptare.

Ministria e Puneve Publike, Transporteve dhe Telekomunikacionit po punon per krijimin e targave te reja.

Drejtori i Drejtorise se Pergjithshme te Sherbimit te Transportit Rrugor, Kreshnik Bozho, ne nje interviste ka treguar te gjitha te rejat qe ky institucion pritet te sjelle ne sherbim te qytetareve.

Por targa e re mbetet ende surprize. Nevoja e krijimit te nje targe te re, se pari duket se ka lindur nga mbarimi i shkronjave ne targat e dhena tashme.

Fakt ky qe tregon se shqiptaret po blejne si gjithnje e me shume automjeteve.

Nga ana tjeter, targat e reja do te jene me elemente te reja dhe te sigurta, kur pritet qe se afermi ne te levizim pa viza drejt vendeve te BE-se, qe do te shoqerohen edhe me marreveshje per njohjen e patentave shqiptare me keto vende.

•infoalbania•
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Titulli: Se shpejti, me targa te reja

Sa shume mendon qeveria shqiptare per shtetasit e saj.Hahahaaa!Marifeti i rradhes per te mbushur arken e shtetit qe tashme eshte e boshatisur.
 
Private conversations
Help Users
    Top