• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

"Sepse i urrej te henat"- historite vrasese me shume se sa dark.

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
FB_IMG_1531234708064.jpg
Kjo ne foto eshte Kim Phuc.
Ne moshen 9 vjecare kur ne Vietnam behej lufte viktimat nuk kursyen as femijet.
Keshtu ndodhi me Kim Phuc foto e cila fitoi dhe cmim Pulitzer dhe me 1972 fitoi Worl Press Photo of the Year.
Pas 14 muajve e shtruar ne spital e 17 nderhyrje kirurigjikale Phuc sot jeton e lumtur ne Kanada me burrin dhe femijet e saj.
Pas shume kohesh Phuc tregon se ne ate foto ajo po bertiste " djeg, djeg" sepse kishte marre e gjitha flake mga nje lende djegese qe quhet napalm.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Me 12 shtator te 92 nje familje pasi mbaron pushimet ne zonat rreth Lecce te Italise vendos te niset.
Daniele,femija 3 vjec ndersa luante papritmas nuk behet me i gjalle. E kerkojne gjithandej,por ai nuk gjindet.
Me vone afer detit shoh nje zjarrfikes ndersa po kerkonte qe te sillte ne jete te voglin ,vene re qe fytyra e tij ishte e zhytur ne rere dhe bluza e grisur nga para. E dergojne ne reanimacion ku qendron 7 ore.
Nuk ia del. Ai vdiq sepse rera i kishte shkaterruar mushkrite. Ne trupin e tij gjinden shenja gjaku dhe leng seminal. Pra ishte perdhunuar e Daniele ishte munduar te mbrohej. Nje femibqe kishte pare ngjarjen thoshte qe nje burre qendronte mbi te..asnje nuk fliste..asnjehere nuk u gjet ai monstra..por te gjithe e dinin se kush ishte ( ose mendohej qe e dinin)

IMG_20190908_231327.png
 
Top