• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shalqiri që peshon vetëm 5 gramë..

ReNdEx

Interist Forever


Hit i ri në Kinë janë shalqinjtë me madhësi të gishtit.
Mini shalqinjtë kanë ngjyrë dhe linjë të njëjtë si ata të zakonshmit. Por, madhësia e tyre (edhe pesha) nuk janë ajo me të cilën jemi mësuar. Këta shalqinj janë të gjatë vetëm dy centimetra, dhe rriten deri në pesë gramë, transmetojnë agjencitë.
“Kultivoj shalqinjtë mbi 10 vjet dhe për herë të parë shoh një shalqi të tillë. Bashkëfshatarët që kanë 70 e 80 vjet thonë se kurrë nuk kanë parë shalqinj të tillë”, tha Wu Zhongliang.
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Shalqiri që peshon vetëm 5 gramë..

e po si thon keto tera budallalliqet gjerat e pa zakonta ne kine dalin :p
 
Top