• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shenjat e horoskopit që duan liri dhe i frikësohen martesës

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Shenjat e horoskopit që duan liri dhe i frikësohen martesës
Këto shenja frikësohen nga angazhimi i martesës, por ndoshta ndonjëherë duhet të përballeni me frikën tuaj:

martese_1533983200-5941744


Dashi

Njerëzit që i përkasin shenjës së dashit, njihen për natyrën e tyre plot aventura. Pas një lidhjeje të gjatë, personat e shenjës së dashit e kanë të vështirë të vendosin nëse do të martohen . Për ta martesa është një ide e largët dhe janë të pavendosur në lidhje me të.

Binjakët

Një nga gjërat më të mira që ka një binjak është aftësia për të komunikuar mirë me të tjerët. Martesa i frikëson dhe si shenjë ajri që janë e kanë të vështirë të përballen me një përgjegjësi të tillë. Nëse bëhet fjalë për një lidhje, binjakët janë shumë dakord, ndërsa për martesë nuk mendojnë njësoj. Nëse një binjakë e shikon se partneri po tenton t’i zërë më shumë hapësirën, duke e shtyrë drejt martesës, ka mundësi të zhduket fare.

Shigjetari

Shigjetari është shenja më e lumtur e horoskopit kur është beqarë dhe në shoqërinë e miqve të vet. Nuk është mirë ta shtyni drejt martesës, nëse nuk është i bindur plotësisht për këtë gjë. Personat e kësaj shenje duken sikur janë të kënaqur me idenë e një lidhjeje të gjatë, por kur vjen puna te martesa nuk mendojnë njësoj. Frikësohen se partneri do t’i marrë lirinë.

Ujori

Ujorët janë një ndër shenjat që e duan më shumë vetminë. Është shumë e vështirë të kuptosh ndjenjat dhe mendimet e tyre. Kur bëhet fjalë për martesën, në shumicën e rasteve një Ujor largohet fare edhe nga lidhja e tyre. Krahasuar me shenjat e tjera që bëjnë pjesë te grupi atyre që nuk e pëlqejnë idenë e martesës, ujorët janë shenja që kryesojnë.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Kena fillu me ra n kundershtim dhe me astrologet :lol: :cool:
Astrologet flasin si tu vij per mbare.
Kam njohur dema e bricjap qe nuk preferojne ta ndajne jeten me lloj-lloj njeriu,ndaj preferojne lirine.
Ndersa gaforret kur lendohen nuk besojne me tek asnje,e preferojne vetmine.
 
  • Like
Reactions: Ivy

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Vendndodhja
Gjithkund
Astrologet flasin si tu vij per mbare.
Kam njohur dema e bricjap qe nuk preferojne ta ndajne jeten me lloj-lloj njeriu,ndaj preferojne lirine.
Ndersa gaforret kur lendohen nuk besojne me tek asnje,e preferojne vetmine.
Ashu esht ke t drejt
Prandaj flet nganjher keq per meshkujt ti
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Sa kujes duhet me ty qe tmarr masat
O ti cun po ta perseris e njeher me mua shkruaj mire.
Se more dy komplimenta te hyri vetja nqef :):)
Nuk e di me ke je msu tu shkrujt cfare te tvij nmendje.
Mos mi cito me postimet :D
Kalofsh mire.
Sdini as tkomentoni e as tshikoni punet e juja.
 
Top