• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sherr për parkimin, dy të vrarë me thikë në Durrës

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
23/05/2017


Dy persona mbetën të vdekur, ndërsa një tjetër u plagos gjatë një konflikti me thika në fshatin Rrushkull të Durrësit.

Lulëzim Qamo, 35-vjeç dhe Yzedin Shallari rreth, 60 vjeç humbën jetën pas një përleshjeje me thika në vendin e punës, që ndodhi në rezervatin e Rrushkullit në Durrës.

Policia vendore u njoftua nga urgjenca e Spitalit Rajonal Durrës se ishin dërguar për mjekim të plagosur shtetasit Eduart Xhaferri dhe Yzedin Shallari, i cili vdiq më pas në spital nga plagët e marra.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se konflikti ka qenë i çastit dhe nga verbal është kthyer në fizik ku palët kanë goditur me thikë njëri-tjetrin dhe për pasojë Qamo ka ndërruar jetë menjëherë. Dyshohet se shkak është bërë parkimi i një automjeti.

Viktima tjetër, Yzedin Shallari vdiq në spital, ndërsa Xhaferri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje, grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të konfliktit që u kthye në vrasje te dyfishtë./ Top Channel
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
...sherr parkimi per ne "fshat" se ka shume makina ne fshat e s'gjenin dot vend parkimi!!!

Po trrute ku i parkuan?!

Te tilla lajme te pa llogjikshme si fallco duken nga njeri krah, po cudi e madhe eshte qe s'ka marrezi pa ndodh ne Shqiperi!!!
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Ne fund te historise u "parkuan" perjetesisht...mjere ne per mendte qe kemi!
 
Top