• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shifeni mir per nese eshte ne denim veprimi i nje aop qe eshte hequr .. si Banditos

Status
E mbyllur për postime të tjera.
23:16] <mateo_87> ReSpEcT o Biri K|_|uR`vEs o Puntor llaci o te kiift kina familjen mu ne gooj . hahahhahaha fute @aop ne B.. tani
[23:16] <mateo_87> ReSpEcT o Biri K|_|uR`vEs o Puntor llaci o te kiift kina familjen mu ne gooj . hahahhahaha fute @aop ne B.. tani
[23:16] <mateo_87> ReSpEcT o Biri K|_|uR`vEs o Puntor llaci o te kiift kina familjen mu ne gooj . hahahhahaha fute @aop ne B.. tani
[23:16] <mateo_87> ReSpEcT o Biri K|_|uR`vEs o Puntor llaci o te kiift kina familjen mu ne gooj . hahahhahaha fute @aop ne B.. tani
[23:16] <mateo_87> ReSpEcT o Biri K|_|uR`vEs o Puntor llaci o te kiift kina familjen mu ne gooj . hahahhahaha fute @aop ne B.. tani
[23:16] <mateo_87> ReSpEcT o Biri K|_|uR`vEs o Puntor llaci o te kiift kina familjen mu ne gooj . hahahhahaha fute @aop ne B.. tani
[23:16] <mateo_87> ReSpEcT o Biri K|_|uR`vEs o Puntor llaci o te kiift kina familjen mu ne gooj . hahahhahaha fute @aop ne B.. tani
[23:16] * Shqiperia sets mode: +b *!*mateo_87@Chat-DD296458.customer.t3.se
[23:16] * mateo_87 was kicked by Shqiperia (Stop repeating yourself!)
[23:16] * NexT sets mode: +b *!*@Chat-DD296458.customer.t3.se


te dhoma shqiperia ...
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shifeni mir per nese eshte ne denim veprimi i nje aop qe eshte hequr .. si

SaranDioTi kush je ti ReSpEcT?
 
Titulli: Shifeni mir per nese eshte ne denim veprimi i nje aop qe eshte hequr .. si

Po un jam edhe kam pyet Root Adm per kete gje ..
[23:17] <@ReSpEcT> CAKMAKU
[23:17] <@ReSpEcT> Si I Behet
[23:17] <@ReSpEcT> Me Nje Person
[23:17] <@ReSpEcT> Qe E Di Fare
[23:17] <@ReSpEcT> Mir Qe
[23:17] <@ReSpEcT> Ben
[23:17] <@ReSpEcT> Flode Kundra Meje ..
[23:17] <@ReSpEcT> ?
[23:18] <@ReSpEcT> 4B[a]nditos
[23:18] <@ReSpEcT> Ky Person ..
12 AlbTeam-ZNC 6Ndryshoi Nick Ne12 AlbTeam
[23:19] * @AlbTeam is back after 1h 6m 22s
[23:19] <+CAKMAKU> logs, forum, ankese !!!
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shifeni mir per nese eshte ne denim veprimi i nje aop qe eshte hequr .. si

Ti Je I Sigurt Qe Esht Banditos?
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Shifeni mir per nese eshte ne denim veprimi i nje aop qe eshte hequr .. si

SaranDioTi je 100% i sigurt ce ishte banditos!
 
Titulli: Shifeni mir per nese eshte ne denim veprimi i nje aop qe eshte hequr .. si

Normal qe po pyesni edhe Ircop-at qe ishin on dhe ne ato momente ishte .. ( NexT ) !!!
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Shifeni mir per nese eshte ne denim veprimi i nje aop qe eshte hequr .. si Bandi

Ore ju te dy skeni pune tjeter pervecse te merreni me njeri-tjetrin... ?! Gjithmon i njejti avaz me ju, sa shtohet njeri, tjetri xhelozohet dhe fillon me te gjitha menyrat per t'ju kundervene. Nese nuk beni dot pa u konfliktuar atehere me e udhes eshte te dorzoni akseset dhe te sqaroheni njehere e mire. Po qe se nuk sqaroheni dot vet dhe vazhdoni ta keni mendjen keshtu atehere do detyrohemi ne te marim masa drastike per te dy (sepse nje situat e tille eshte e pahijshme per stafin tone) duke ju perjashtuar pergjithmon nga stafi e ndoshta atehere arrini te gjeni paqen me njeri-tjetrin. Temat e forumit po ti shofesh me shume mbushen prej jush qe jeni pjestar te stafit sesa prej userave normal. Po kthehet ne bezdi kjo lloj Lufte e ftofte keshtuqe zini mend e qefmbetjet sqarojini ne prv.
 
Titulli: Pe: Shifeni mir per nese eshte ne denim veprimi i nje aop qe eshte hequr ..

Ore ju te dy skeni pune tjeter pervecse te merreni me njeri-tjetrin... ?! Gjithmon i njejti avaz me ju, sa shtohet njeri, tjetri xhelozohet dhe fillon me te gjitha menyrat per t'ju kundervene. Nese nuk beni dot pa u konfliktuar atehere me e udhes eshte te dorzoni akseset dhe te sqaroheni njehere e mire. Po qe se nuk sqaroheni dot vet dhe vazhdoni ta keni mendjen keshtu atehere do detyrohemi ne te marim masa drastike per te dy (sepse nje situat e tille eshte e pahijshme per stafin tone) duke ju perjashtuar pergjithmon nga stafi e ndoshta atehere arrini te gjeni paqen me njeri-tjetrin. Temat e forumit po ti shofesh me shume mbushen prej jush qe jeni pjestar te stafit sesa prej userave normal. Po kthehet ne bezdi kjo lloj Lufte e ftofte keshtuqe zini mend e qefmbetjet sqarojini ne prv.
Po un jam edhe kam pyet Root Adm per kete gje ..
[23:17] <@ReSpEcT> CAKMAKU
[23:17] <@ReSpEcT> Si I Behet
[23:17] <@ReSpEcT> Me Nje Person
[23:17] <@ReSpEcT> Qe E Di Fare
[23:17] <@ReSpEcT> Mir Qe
[23:17] <@ReSpEcT> Ben
[23:17] <@ReSpEcT> Flode Kundra Meje ..
[23:17] <@ReSpEcT> ?
[23:18] <@ReSpEcT> 4B[a]nditos
[23:18] <@ReSpEcT> Ky Person ..
12 AlbTeam-ZNC 6Ndryshoi Nick Ne12 AlbTeam
[23:19] * @AlbTeam is back after 1h 6m 22s
[23:19] <+CAKMAKU> logs, forum, ankese !!!


Nese kjo nuk ta mbush mendjen ateher .)
Nuk e di se c'fare te them ..
 

Banditos

Aop ne kanalin #Shqiperia
Pe: Shifeni mir per nese eshte ne denim veprimi i nje aop qe eshte hequr .. si Bandi

ReSpEcT o njeri me smirr
Ruaje personalitetin se do vij nje dit qe do kesh te drejt e sdo tbesoj njeri
Mos shkruaj budalliqe se nuk e hajn sapunin per djath
Cdo fjal qe shkruan shfaq akoma me teper karakterin e djallzuar
Mjaft me bllofe .

Sic e permendi dhe shoku IN2U me siper << do marim masa drastike per te dy >> shpresoj qe kjo te jet ankesa fundit qe ben per mua pa fakte e logse qe ndikojn mbi mua , ne qoftese ti ReSpEcT shtin fall apo lexon filxhanin e kafes dhe te del nicku im aty qe bej fllode bej nje foto dhe postoje ktu ... Naten e mir
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top