Shihemi ne gjyq

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Jam ne prag zgjedhjesh.........
Po pati ndonji seance e lejme pas zgjedhjeve
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Turp shhshshs mos mu fol kshu ne publik lool
Jo me jo

Du ta sqaroje njehere e mire!
Se smund te vazdojme kshu

Un nxefem, uleras dhe acarohem kurse ti vazhdon qesh duke pritur momentin kur te bejm paqe ne krevat.


3orifdqjXL8L93AGaY.gif
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Ngeli jetim kjo tema qe kur u doli llotaria Amerikane Niqes dhe Kiqes. Iken te dy se ata e kullundrisnin mire kte gje.??
mqafsh ajo llotaria qe kishe hedh ti per n e zimbabwe a te doli ??
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Kur te fitoje PD ne Lezhe
sdo te kesh nevoje per llotari fare
se do jesh i lire sdo kesh nevoje per viza
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Vino paske ble iphone e paske flak tabletin eee?!
E ca ben fushata, sa e shite voten??
e kam tabletin si jo
e urrej Iphonen
Jam me lap top tesoro
 
Top