• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

L

LPurcell

Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

Ku mund te shkarkoj libra falas? ;)
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

E ke parasysh aty ku lexon librafalas.com me lart?

Po? Kliko aty dhe te adreson tek faqja ku mund te shkarkosh por varet nese ka libra aty qe te interesojne :)

Jo akoma? Hapi syt mir :p
 
L

LPurcell

Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

po nuk me hapeeeet ajo adresaaaaaaaaaaaaaaaaa -_-
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

C te nxjerr? kur klikon aty flas...
 
L

LPurcell

Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

lere lere..faleeminderit per mundimin! dhe me fal nese te shqetesova! -_-'
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

jo mi çfar shqetesimi , iher vendosa me bo xhentilin dhe vendosa me tnimu ketu dhe se si po mvika qe ste dhash zgjidhje lool
 
  • Haha
Reactions: NGU

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

C te nxjerr? kur klikon aty flas...
Provoje njëherë edhe vetë, para se të humbasësh kohën kot!
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

E kam klikuar me par , me hapet ne rregull . Pyeta shoqen nga lazarati me lart nese kishte klikuar cfar i nxirrte qe nk i hapte faqen ? Tani ti , ku , ça , si , pse ke hallin?

te dukem sh kavalier?
 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

E kam klikuar me par , me hapet ne rregull . Pyeta shoqen nga lazarati me lart nese kishte klikuar cfar i nxirrte qe nk i hapte faqen ? Tani ti , ku , ça , si , pse ke hallin?

te dukem sh kavalier?
Po ti ke provuar të shkarkosh ndonjë libër
aty, apo vetëm a hapet faqa!

Sa për informimin tënd, pothuajse asnjë link nuk funksionon.
E tani e shohim çfarë do të dalësh. ndonjë kavalier apo clown!
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Pe: Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

Po ti ke provuar të shkarkosh ndonjë libër
aty, apo vetëm a hapet faqa!

Sa për informimin tënd, pothuajse asnjë link nuk funksionon.
E tani e shohim çfarë do të dalësh. ndonjë kavalier apo clown!
Ditka anglisht zotrote , me behet qefi .

Atehere ka nje shpjegim ku gjithcka lindi nga nje keqkuptim. Dmth as qe ja kisha iden nese linqet brenda faqes punonin sepse mendova se shoqja kishte problem me hapjen e faqes se sa me linqet brenda saj.

kaq, kaq . Tjerat i merr vet me mend kavalier apo mosketier , apo kllon kto jane kot , per ti dhen ngjyr muhabetit.

Endrra? te qeshet...? :) e Habitshme... :) Te pakten ate qe nis ta thuash thuaje deri ne fund qe te kuptojme dhe ne pse te qeshet aq shume. Sepse me aq sa shprehesh ngjan paksa si ta them , "ndjenj periodash te nevrikosura" lool .
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

اfarë faji ka QUKU që linqet e shkarkimit brenda faqës janë dead link .
 

The Helper

Antarë
Pe: Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

Linku eshte riparuar. Mund te shkArkoni pA problem tek ScienceBooks. Na vizitoni cdo dite, faqa do te pasurohet vazhdimisht.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Shkarko Libra Falas Shqip Dhe Anglisht

2 libra provova une nuk shkarkohen
 
Top