• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqipëria “Brezi i zjarrtë”

Lauri

Anunnak
"Shqipëria,në zonën që quhet “Brezi i zjarrtë”

77 vjeçarja Luljeta Bozo, profesoresha “Emeritus” me 32 libra professional dhe mbi 50 artikuj shkencorë, një nga gratë shkencëtare më të mira e më me ndikim vlerësuar nga Universiteti biografik i Kembrixh.


 

kitrra 123

plak gjufurrak
Dhe paramendo qe qytetaria shqipetare keto decenie ka degjuar, gjer sa na ka marre gjumi, ne TV tona: Çilin, Kilin, Milin, Çuçin, Muçin, Guçin, Memen, Zemen, Temen, Naçin, Gjigjin, Kaçin ,,,,,,, tu na ba: natyralistin, zoolistin, humanistin, qytetaristin, intelektualistin, katundaristin, hoxhistin, priftistin, gazetaristin, moralistin, banalistin e pordhalistin.

Qija robt shtetit ku ne gjendje te jashtzakonshme, tanime te shpallur, ta kercenon qeverine e shtetit qyshit - qyshit batakçiu :cry:
 

Lauri

Anunnak
Kryeministri i vendit Edi Rama duke parë popullaritetin që ka fituar inxhinierja e njohur Luljeta Bozo, e ka përfshirë atë në ekipin e procesit të rindërtimit pas tërmetit.

 
Top