• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi të Europ

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi të EuropianitPër median totalsportek nuk ka më dyshime: Janë femrat shqiptare tifozet më seksi të Europianit në Francë. Sipas këtij portali, vajzat shqiptare e kanë fituar tashmë këtë trofe, jo vetëm me bukurinë e tyre, por edhe me spektaklin që dhanë në ndeshjen Zvicër-Shqipëri. 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Normale, gooo gocat!! Ku krahasohen kto te huajat me femrat shqiptare! :shqip: :shqip:
PS> Jam e zhgenjyer qe mungokam une aty :p
 
Last edited:

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksiKrejt të mira veç kjo e paska tepru. Plus me letra.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

edhe gjyshja ime esht m seksi se kto :p
 

ricky_ch

******
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Po valla shumë seksi sidomos kjo foto:

euro shqipe.jpg
 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Ajo me syze e paska prish cik me dhembin lol
 
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Te rente e mira ahaha,mendje lig :p

Po germat o germat... ca mendove ti lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Normal veq let shkojn kto me ket veshje ..se mos deshen mi qujt motra tnderit
 
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Tani qe po i shikoja,na mbyten brunet :p lajm sa per tu mburrur se lojen e kishim te humbur aahaha
 

sensuu

sweet
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Si I marrim keto trofe kshu nga mendja jone lol
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Sa e bukura :)
 
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Besa qe se ka keq Kitrra,po dreqi vete qenka lol
 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Kjo me duket se eshte Rikja e Big Brotherit.
Vajza bjonde, foto e së cilës bëri xhiron e mediave ndërkombëtare sot gjatë ndeshjes Francë-Shqipëri, është ish konkurrentja e Big Brother Albania, Rike Roci.
 

sensuu

sweet
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Po kjo ka dash te behet e famshme me gjoksin lol
 
Top