• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi të Europ

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Sensu pa problem se cica e vogel tregon feminilitet
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Vetem Grisin tim se nxorri ktu lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

E kuqia eshte dashuri,dhe dashuria eshte Shqiperi!! :)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Tash shtohen turistat per ne Shqiperi ne kerkim te Rikes lol
 
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Te pakten na u kenaq syri se zemra jo e jo pas humbjes :p
 

Marla

COVID-19
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Nuk i shpallen tifozet "Miss Botoxi" valle?! :D
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Tashi pervec elvanes e asaj treshes Viola e Ilda....pjesa tjeter jane tifoze si ne....kshuqe no nderhyrje :)

Go go Eagle :*
 
Top