• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqiponja sulmon gruan dhe ja grabit çanten

Një shqiponjë e dresuar ka sulmuar në mes të rrugës një austriake dhe ia ka grabitur çantën.

Shpendi është vërsulur në gruan 69-vjeçare dhe ia ka grabitur çantën nga duart e më pas është lëshuar disa metra më larg për të “kontrolluar” çfarë ka në të.

Gruaja ka alarmuar policinë dhe ata kanë arritur të kapin shqiponjën dhe pronarin e saj.

Pronari i shpendit ka deklaruar se shqiponja është e dresuar dhe se nuk është aspak e rrezikshme dhe se, krejt rastësisht, çanta e viktimës është e njëjtë si çanta në të cilën ai e mban ushqimin për shpendin.

Shqiponja, me gjasë, ka qenë e uritur dhe ka menduar se në atë çantë do të gjente ushqimin e vet, ka sqaruar pronari.
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

mirë që s'e ka grabitur plakën me gjithë qantë LOL.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dEau4wC51m0]YouTube - Big Eagle attack sheep[/ame]
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Hahaha !

p.s. Interesante kjo videoja METi, si pendel e bajke capin a edh a qka ke :Dhahah
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Hahaha !

p.s. Interesante kjo videoja METi, si pendel e bajke capin a edh a qka ke :Dhahah

aty shkrujke dele -4-. Veq jom qudit kur e kom pa per herë të parë.

P.S në videon e parë nuk është plaka austriake por delja :D.

ja edhe një tjetër interesante me shqiponje. Black nashta spo ta prishi temën! nëse po kërkoj falje :).

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=CfoXJAooWhs]YouTube - Eagle Attacks Deer, New Way to Hunt[/ame]
 

Alchohole

Moderator!
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

SA te forta qe qenkan.E mori delen si pendel thuse ska kurgjo ndur tveta :D.
 
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Qenka shqiponje hajdute!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Shiqone kete po interesant hahahah:


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VklTs-Tid_I]YouTube - golden-eagle-drags-goats-off-cliff[/ame]
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Ne fakt, eshte versioni full i METi-t LOL si film
 

Alchohole

Moderator!
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Qfar sy ka e qfar fuqia paska appapapa.Fshtir qe i del kush ferr ksej :p.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Na paska nxire faqen kjo shqiponja.
Kur degjoj kshu lajmesh dhe kur shoh keto vidjot , e vetmja gje qe me
shkon ne mendje eshte ta heqim shqiponjen nga simbolet kombtare dhe nga flamuri ,por urgjentisht ama.
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Ndoshta Shqiponja ska pas Faj i ka pa Parat :p hahahha
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

ahhahahahah sa interesant :D
Edhe sorrat po i ngucin njerzit rruges i kom pa edhe vet :D
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Liza shkruajti :
ahhahahahah sa interesant
Edhe sorrat po i ngucin njerzit rruges i kom pa edhe vet


Ndoshta na shprehin dashurin :p hahhaha Si dihet :p
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Liza shkruajti :


Ndoshta na shprehin dashurin :p hahhaha Si dihet :p

ndoshta :D ama ne tv i pata pa te qeveria tu hy ata tipat ne qeveri e sorra i ngacmojke LOL
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Na paska nxire faqen kjo shqiponja.
Kur degjoj kshu lajmesh dhe kur shoh keto vidjot , e vetmja gje qe me
shkon ne mendje eshte ta heqim shqiponjen nga simbolet kombtare dhe nga flamuri ,por urgjentisht ama.

hahhahahahha E ne vend te shqiponjes te veme ca germa arabe
hahhahahhahah :kercim::kercim::kercim::kercim::kercim::kercim:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Jo jo, nje hajmali me mire, se i marrin mesysh pastaj flamurit : d
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Jo jo, nje hajmali me mire, se i marrin mesysh pastaj flamurit : d


PO te jete e Dodones hajmalia te keqen na i marrin flamurit
ose e thene ndryhse te keqen do na i kishin marre :)
Tashme ajo qe u be u be iku ajo pune , po te me kishin pyet mua pse jo :)
Po une s'kisha lind atehere lover e iku dem gjith ajo ide :kercim::kercim::kercim:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

eh de, mos ja nxirr funin edhe ti tash :D
 
Private conversations
Help Users
    Top