• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shtepi Pushimi ``Da Milano`` Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkoder)

GentianMema

Antarë i ri
Kemi shtepi pushimi druri me qera te cilat ndodhen ne plazhin e Velipojes. Ato ndodhen ne qender dhe ne pjesen e Vilunit. Ato jan me kushte shume te mira duke perfshire edhe kondicioner. Ato jan 2 kateshe me 2 dhoma gjumi dhe kuzhine+banjo. Cmimi eshte i arsyeshem.

541926_112517932214930_100003701723832_66697_1223658292_n.jpgshtepi-pushimi-da-milano-ne-plazhin-e-velipojes-plazh-velipoje-shkoder_2.jpgshtepi-pushimi-da-milano-ne-plazhin-e-velipojes-plazh-velipoje-shkoder_3.jpgshtepi-pushimi-da-milano-ne-plazhin-e-velipojes-plazh-velipoje-shkoder_4.jpg


Per informacione te metejshme kontaktoni ne kete numer telefoni: 0672162945
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Shtepi Pushimi ``Da Milano`` Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkode

Bukur.. Mirë do ishte të na bënit të ditur dhe cmimet ..

Më duket Velipoja po ma bën me sy këtë vit :p
 
Top