si behet kjo???

angel boy

cun i veshtire
ju lutem ma gjeni dot sekretin se si behet kjo se qeka shum e papame dhe dua ta mesoj dhe une???
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hmGWc8NDH40]YouTube - linking pin[/ame]
 

angel boy

cun i veshtire
he mo sme ndihmoi dot njeri me kete
 

_King_Arthur_

Mbret i Elbasanit
po ta dinim ne do ta thonim po si te gjithe truket dhe ky e ka nje sekret
 

angel boy

cun i veshtire
po ta dinim ne do ta thonim po si te gjithe truket dhe ky e ka nje sekret

ne fakt mua me cudit jashte mase ky truk,..se me duket shum i papam ..jam munduar ta bej vet por sbehet booo:bum:bum
dhe ne you tube ka shum video qe e bejne kete truk por askush nuk e trgon se si..//na inat me vjen thash mos e dinte ndonje prej jush??
 
Top