• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

SI DO TË JETË FATI JUAJ NE DASHURIË NE VITIN 2020, SIPAS HOROSKOPIT

Hera

Βιβλίο φάγος
SI DO TË JETË FATI JUAJ NE DASHURIË NE VITIN 2020, SIPAS HOROSKOPIT


Dashi

Ju nuk duhet të prisni të kaloni shumë ndryshime në vitin e ardhshëm, Dashi. Më shumë se gjithçka tjetër, do të jetë një vit shumë subjektiv për ju. Do të kaloni shumë kohë vetëm duke planifikuar dhe menduar se çfarë drejtimi do të marrë jeta juaj e dashurisë. Por nuk do të bësh ndonjë lëvizje drastike me efekte afatgjata.

Demi

Ju do të hasni shumë ndryshime shumë herët gjatë vitit, Demi. Dhe, edhe pse nuk mund të jesh tifozja më e madhe e ndryshimit, do të jetë në rregull. Ndryshimet që do të kaloni do të jenë kryesisht pozitive. Do të ndërmerrni hapa të rëndësishëm në marrëdhënien tuaj që do t’ju bëjë më të lumtur në planin afatgjatë.

Binjaket

Kur bëhet fjalë për çështje romantike, mund të mos jetë viti më i mirë për ju, Binjakët. Ju nuk do të gjeni shumë fat në dashuri. Por nuk do të jetë aspak keq. Mund të presësh një vit që do të mbushet me shumë ulje-ngritje. Ju thjesht do të duhet të jeni në rregull me këto shtrirje të këqija. Merre me të mirat. Në fund të fundit, kjo është jeta. Dhe në fund të ditës, jo gjithmonë mund ta kesh të dobishëm.

Gaforrja

Nëse keni ende për të zyrtarizuar angazhimin tuaj në një marrëdhënie me dikë, atëherë ky vit do të jetë i duhuri për ju. Ju nuk jeni më të kënaqur me shikimin që të gjithë ju kalojnë kur bëhet fjalë për dashuri dhe romancë. Për fat të mirë, këtë vit, universi do të pajtohet me ju. Ndjehen të lirë dhe të drejtë për të marrë disa rreziqe. Do të zbuloni që do të keni shumë fat vitin e ardhshëm.

Luani

Nëse bie në dashuri vitin e ardhshëm, atëherë mund të prisni që të mos jetë një proces i lehtë për ju. Si një Leo, ju do të vieni përmes rrudhësit. Natyrisht, durimi dhe përulësia juaj do të vihen në provë. Nuk mund të presësh të gjesh sukses në dashuri, nëse nuk përpiqesh të akomodosh njerëz të tjerë në jetën tënde. Tani për tani, ju duhet të ndaloni duke e bërë veten qendër të universit.

Virgjeresha

Këtë 2020, ju do të fitoni një pasqyrë dhe perspektivë të thellë për gjërat. Dhe me këtë këndvështrim të ri, ju do të jeni në gjendje të merrni vendime shumë më të lehtë dhe shumë më mirë. Do të jeni të sigurt për atë që dëshironi dhe atë që do të kërkoni.

Peshorja

Do të ketë shumë ndryshime që do të ndodhin në jetën tuaj, Peshorja. Por këto ndryshime nuk do të jenë të jashtme. Ata do të ndodhin brenda jush. Sidoqoftë, disa nga këto ndryshime mund të mos jenë më mirë. Allshtë gjithçka çështje perspektive.

Akrepi

Ju do të krijoni një rrugë të re kur bëhet fjalë për jetën tuaj të dashurisë, Akrepi. Do të shkoni në një ndarje të keqe, ose do t’i merrni gjërat në nivelin tjetër. Nëse jeni akoma beqarë, atëherë mund të prisni që gjërat të ndryshojnë ndjeshëm për ju.

Shigjetari

Ju do të jeni po aq të frymëzuar dhe po aq të motivuar sa kurrë për të gjetur sukses në jetën tuaj romantike këtë vit, Shigjetari. Si rezultat, ju do të tërheqni dhe tërheqni shumë energji pozitive ndaj vetvetes. Ju mund të mendoni se e keni atë të keqe tani. Por gjërat janë duke kërkuar lart. Ekziston një arsye që ju të jeni akoma të ngazëllyer.

Bricjapi

Ju nuk do të pësoni shumë ndryshime vitin e ardhshëm, dhe do të shijoni atë. Do të bartni pjesën më të madhe të momentit të këtij viti në të ardhmen. Dhe nuk do të ndryshosh shumë në lidhje me mënyrën si të sillesh veten në dashuri.

Ujori

Ju nuk do të jeni duke i dhënë përparësi shumë marrëdhënieve tuaja gjatë vitit të ardhshëm. Do ta marrë shpinën në aspektet e tjera të jetës suaj. Dhe ndërsa kjo mund të jetë e keqe për dashurinë tuaj, do të bëjë mrekulli për përvojën tuaj të përgjithshme.

Peshqit

Ju do të përballeni me shumë telashe në jetën tuaj në vitin e ardhshëm, Peshqit. Nuk do të jetë një person shumë i shëndetshëm ose i lumtur për ju. Sidoqoftë, duhet të presësh shumë rritje. Ky është një shans që ju të rriteni në veten tuaj.
 
Top