Si do te reagoni kur dikush thote "Une te Dua" nga Astrologjia

Hera

Banned
Ja dhe ne gaforret

Gaforrja

Duke qenë qenia e ndjeshme dhe emocionale që jeni, nuk e ndani zemrën tuaj me askënd. Ju sundoni nga gaforret, në fund të fundit. Për të arritur në pjesët e mira, duhet të hapni plasaritje (* ba dum tss *). Kështu që, kur dikush ia hedh fjalën L rrugën tënde, ti shpejt e merr në pyetje derisa lopët të vijnë në shtëpi. Ju duhet të siguroheni absolutisht se ai nënkuptonte ato që ai tha, kështu që ju vuaj si një qen i nxehtë në 4 korrik. Pas disa muaj marrjes në pyetje brutale, ju e dini që ai po thotë të vërtetën kur nuk godet nën presionin tuaj.
 
Akrepi

Ju jeni një mister nëse ndonjëherë ka qenë një, Akrepi. Askush nuk e di plotësisht se çfarë po ndodh me ju. Ju i mbani të fshehura ndjenjat tuaja të vërteta nën sipërfaqe, sepse keni frikë se përfitoni nga personi i gabuar. Ndërsa ju lejoni njerëzit afër jush, ju jeni shumë selektiv me ata me të cilët ndani sekretet tuaja më të errëta. Ju mund të jeni të etur për të dëgjuar se dikush ju do, por a do ta tregoni atë? Absolutisht jo! Ju përgjigjeni mjaft rastësisht, duke e lënë atë të pyesë nëse ndiheni në të njëjtën mënyrë. Ai duhet të fitojë plotësisht besimin tuaj së pari para se ta njoftoni ndonjëherë se edhe ju e doni atë. Kjo është vetëm mënyra se si copëtohet cookie.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Demi

Ndërsa jeni plotësisht i besueshëm dhe praktik, jeni i njohur për përkushtimin në një jetë luksoze. Paratë nuk e blejnë lumturinë, por ti i përdor për të bërë ashtu. Ju punoni shumë, por shpenzoni edhe më shumë. Ju nuk mund ta ndihmoni atë që jeni tërhequr për gjërat më të imta në jetë. E njëjta gjë vlen edhe me dashurinë. Edhe nëse dikush thotë se ju do, ju e dini se veprimet flasin më lart se fjalët. Kështu që kur S.O juaj. ju tregon se si ndihet, ju i kujtoni atij që ai duhet ta provojë atë me mënyrën se si ai ju trajton.

Flisni ju @Xhelozi,@NeVertiti,@MaYaDa e kush eshte tjeter,qe sthote te verteteten??
Booooo sa te lexueshem jemi
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Demi

Ndërsa jeni plotësisht i besueshëm dhe praktik, jeni i njohur për përkushtimin në një jetë luksoze. Paratë nuk e blejnë lumturinë, por ti i përdor për të bërë ashtu. Ju punoni shumë, por shpenzoni edhe më shumë. Ju nuk mund ta ndihmoni atë që jeni tërhequr për gjërat më të imta në jetë. E njëjta gjë vlen edhe me dashurinë. Edhe nëse dikush thotë se ju do, ju e dini se veprimet flasin më lart se fjalët. Kështu që kur S.O juaj. ju tregon se si ndihet, ju i kujtoni atij që ai duhet ta provojë atë me mënyrën se si ai ju trajton.

Flisni ju @Xhelozi,@NeVertiti,@MaYaDa e kush eshte tjeter,qe sthote te verteteten??
Booooo sa te lexueshem jemi
Oj e kam than e mka dal goja mas shpine po kujt me ja than ?
 

Monique

With or Without u
Shigjetari

Me shpirt të lirë dhe aventureske, jeni gjithmonë në ndonjë aventurë të çmendur. Ju kënaqeni duke udhëtuar dhe njomje në të gjithë jetën duhet të ofroni. Liria juaj për të bërë atë që ju pëlqeni është ajo që e vlerësoni më së shumti, kështu që kurrë nuk do të lejoni asgjë ose askënd ta kompromentojë atë. Ju mund të jeni një shenjë e dashur, por kur i dëgjoni këto tre fjalë duke ikur nga buzët e dikujt, ju vraponi për kodra. Ju keni pak frikë nga angazhimi dhe keni nevojë për pavarësinë tuaj. Kur ato kërcënohen, ju ikni nga situata. Një ditë do të gjeni dikë që mund t’ju thotë ato tetë letra, pa ju ndjerë absolutisht të tmerruar.
Lotttttt det posi lol
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Pra, kur dëgjoni që dikush ju do, kjo ju çudit pak. Ju priren të ofroni një përgjigje shumë të shkurtër, diçka si, “faleminderit”. Edhe nëse e doni atë thellë, gjithashtu, duke shprehur se nuk është aspak e lehtë për ju. Të gjithë kemi gjëra për të cilat duhet të punojmë.
??pak a shume keshtu jam pz ??
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Interesante...kjo dhimbshuria qe s'na u nda kurr ne peshqeve...


Peshqit

Peshqit e ëmbël dhe të dhembshur, ju jeni romantiku i pashpresë i zodiakut. Ju doni gjithçka rreth dashurisë. Për dallim nga shumica e shenjave, asgjë për këtë nuk ju frikëson. Dëgjimi i fjalës L L ’nga partneri juaj është diçka për të cilën vazhdimisht bëni mendje. Dhe kur të ndodhë më në fund, ju nuk mund të ndihmoni por të veproni të gjitha llojet e ndrojtur. Faqet tuaja kthehen të kuqe të ndritshme dhe zemra juaj praktikisht rreh jashtë gjoksit tuaj. Për ju, të dëgjoni ato tre fjalë është magji e pastër. Nuk bëhet shumë më mirë se kaq!
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Kam qëlluar peshk me shenjën hënore Akrep 😈
 

Lauri

Anunnak
Mos me prek në bisht se të thumboj në gisht😁
🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂
FB_IMG_1645543225487.jpg
 

Endrra

VIP
V.I.P
Ja dhe ne gaforret

Gaforrja

Duke qenë qenia e ndjeshme dhe emocionale që jeni, nuk e ndani zemrën tuaj me askënd. Ju sundoni nga gaforret, në fund të fundit. Për të arritur në pjesët e mira, duhet të hapni plasaritje (* ba dum tss *). Kështu që, kur dikush ia hedh fjalën L rrugën tënde, ti shpejt e merr në pyetje derisa lopët të vijnë në shtëpi. Ju duhet të siguroheni absolutisht se ai nënkuptonte ato që ai tha, kështu që ju vuaj si një qen i nxehtë në 4 korrik. Pas disa muaj marrjes në pyetje brutale, ju e dini që ai po thotë të vërtetën kur nuk godet nën presionin tuaj.
Weee ca perkthimi....me lot..

Po qe ka te drejte me fjaline e fundit 🤣🤣
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Medet

Dyshohet edhe kur e ndjejn megjithmen e jo me üo bene sikur .. e kapim ne ajer 🤣
Aman vetëm mos e thuaj fjalën magjike se neve peshqve të ngratë na skuqen faqet e na del zemra nga gjoksi 😂😂
Vetëm akrepi na ka dal ndryshe si shenjë uji. Me siguri ka qëlluar i adoptuar 😂😂😂😂
 

Endrra

VIP
V.I.P
Aman vetëm mos e thuaj fjalën magjike se neve peshqve të ngratë na skuqen faqet e na del zemra nga gjoksi 😂😂
Vetëm akrepi na ka dal ndryshe si shenjë uji. Me siguri ka qëlluar i adoptuar 😂😂😂😂
Ah akrepat.. su ka dal noj Krebs para se u behen Kellcet puting .. se ju peshqvee ma .. ja u 🤣 Screenshot_20220323-205926_Instagram.jpg
 

Lauri

Anunnak
Ore ç'keni me akrepin ju ♏ 🦂🦂 s'po ju marr vesh 😎
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Ore ç'keni me akrepin ju ♏ 🦂🦂 s'po ju marr vesh 😎
Gaforrja akrepi dhe peshqit janë shenja uji. Dy tjerat janë shenja të ndijshme, emotive e plot dashuri. Akrepi 360 e kundërta 😂
Ja pra këtë kemi 😂😂🤗
 

Lauri

Anunnak
Gaforrja akrepi dhe peshqit janë shenja uji. Dy tjerat janë shenja të ndijshme, emotive e plot dashuri. Akrepi 360 e kundërta 😂
Ja pra këtë kemi 😂😂🤗
Akrepi preferon sensazionet përsonale jasht çdo logjike tjetër...i ka idetë e qarta...ndaj dhe kokëfortë

💪😁👍
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Akrepi preferon sensazionet përsonale jasht çdo logjike tjetër...i ka idetë e qarta...ndaj dhe kokëfortë

💪😁👍
Patjetër që po se po bëja shaka 😊
 

Lauri

Anunnak
Se harrova. Mos ma shani akrepin 🦂🦂 jami të urtë e të.butë...shikojmë punën tonë...jemi serioz 😎por kemi edhe helm 🦂😄
 
Top