• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si do te reagoni kur dikush thote "Une te Dua" nga Astrologjia

Hera

Βιβλίο φάγος
Ja dhe ne gaforret

Gaforrja

Duke qenë qenia e ndjeshme dhe emocionale që jeni, nuk e ndani zemrën tuaj me askënd. Ju sundoni nga gaforret, në fund të fundit. Për të arritur në pjesët e mira, duhet të hapni plasaritje (* ba dum tss *). Kështu që, kur dikush ia hedh fjalën L rrugën tënde, ti shpejt e merr në pyetje derisa lopët të vijnë në shtëpi. Ju duhet të siguroheni absolutisht se ai nënkuptonte ato që ai tha, kështu që ju vuaj si një qen i nxehtë në 4 korrik. Pas disa muaj marrjes në pyetje brutale, ju e dini që ai po thotë të vërtetën kur nuk godet nën presionin tuaj.
 
Akrepi

Ju jeni një mister nëse ndonjëherë ka qenë një, Akrepi. Askush nuk e di plotësisht se çfarë po ndodh me ju. Ju i mbani të fshehura ndjenjat tuaja të vërteta nën sipërfaqe, sepse keni frikë se përfitoni nga personi i gabuar. Ndërsa ju lejoni njerëzit afër jush, ju jeni shumë selektiv me ata me të cilët ndani sekretet tuaja më të errëta. Ju mund të jeni të etur për të dëgjuar se dikush ju do, por a do ta tregoni atë? Absolutisht jo! Ju përgjigjeni mjaft rastësisht, duke e lënë atë të pyesë nëse ndiheni në të njëjtën mënyrë. Ai duhet të fitojë plotësisht besimin tuaj së pari para se ta njoftoni ndonjëherë se edhe ju e doni atë. Kjo është vetëm mënyra se si copëtohet cookie.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Demi

Ndërsa jeni plotësisht i besueshëm dhe praktik, jeni i njohur për përkushtimin në një jetë luksoze. Paratë nuk e blejnë lumturinë, por ti i përdor për të bërë ashtu. Ju punoni shumë, por shpenzoni edhe më shumë. Ju nuk mund ta ndihmoni atë që jeni tërhequr për gjërat më të imta në jetë. E njëjta gjë vlen edhe me dashurinë. Edhe nëse dikush thotë se ju do, ju e dini se veprimet flasin më lart se fjalët. Kështu që kur S.O juaj. ju tregon se si ndihet, ju i kujtoni atij që ai duhet ta provojë atë me mënyrën se si ai ju trajton.

Flisni ju @Xhelozi,@NeVertiti,@MaYaDa e kush është tjeter,qe sthote te verteteten😝🤪
Booooo sa te lexueshem jemi
 

Xhelozi

😎😎😎
Demi

Ndërsa jeni plotësisht i besueshëm dhe praktik, jeni i njohur për përkushtimin në një jetë luksoze. Paratë nuk e blejnë lumturinë, por ti i përdor për të bërë ashtu. Ju punoni shumë, por shpenzoni edhe më shumë. Ju nuk mund ta ndihmoni atë që jeni tërhequr për gjërat më të imta në jetë. E njëjta gjë vlen edhe me dashurinë. Edhe nëse dikush thotë se ju do, ju e dini se veprimet flasin më lart se fjalët. Kështu që kur S.O juaj. ju tregon se si ndihet, ju i kujtoni atij që ai duhet ta provojë atë me mënyrën se si ai ju trajton.

Flisni ju @Xhelozi,@NeVertiti,@MaYaDa e kush është tjeter,qe sthote te verteteten😝🤪
Booooo sa te lexueshem jemi
Oj e kam than e mka dal goja mas shpine po kujt me ja than 😆
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Monique

Staf në FV.AL
Shigjetari

Me shpirt të lirë dhe aventureske, jeni gjithmonë në ndonjë aventurë të çmendur. Ju kënaqeni duke udhëtuar dhe njomje në të gjithë jetën duhet të ofroni. Liria juaj për të bërë atë që ju pëlqeni është ajo që e vlerësoni më së shumti, kështu që kurrë nuk do të lejoni asgjë ose askënd ta kompromentojë atë. Ju mund të jeni një shenjë e dashur, por kur i dëgjoni këto tre fjalë duke ikur nga buzët e dikujt, ju vraponi për kodra. Ju keni pak frikë nga angazhimi dhe keni nevojë për pavarësinë tuaj. Kur ato kërcënohen, ju ikni nga situata. Një ditë do të gjeni dikë që mund t’ju thotë ato tetë letra, pa ju ndjerë absolutisht të tmerruar.
Lotttttt det posi lol
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Pra, kur dëgjoni që dikush ju do, kjo ju çudit pak. Ju priren të ofroni një përgjigje shumë të shkurtër, diçka si, “faleminderit”. Edhe nëse e doni atë thellë, gjithashtu, duke shprehur se nuk është aspak e lehtë për ju. Të gjithë kemi gjëra për të cilat duhet të punojmë.
😂😂pak a shume keshtu jam pz 😂😂
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Interesante...kjo dhimbshuria qe s'na u nda kurr ne peshqeve...


Peshqit

Peshqit e ëmbël dhe të dhembshur, ju jeni romantiku i pashpresë i zodiakut. Ju doni gjithçka rreth dashurisë. Për dallim nga shumica e shenjave, asgjë për këtë nuk ju frikëson. Dëgjimi i fjalës L L ’nga partneri juaj është diçka për të cilën vazhdimisht bëni mendje. Dhe kur të ndodhë më në fund, ju nuk mund të ndihmoni por të veproni të gjitha llojet e ndrojtur. Faqet tuaja kthehen të kuqe të ndritshme dhe zemra juaj praktikisht rreh jashtë gjoksit tuaj. Për ju, të dëgjoni ato tre fjalë është magji e pastër. Nuk bëhet shumë më mirë se kaq!
 
Top