• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arya

Antar Aktiv
Ene un një muaj e një vit loool

Na mo na se sjam e vjeter , ne mosh po ,po kshu ne forum jo, lodhesh kot! :)

xheloz.....
 

Xhelozi

😎😎😎
E kisha per forum jo per moshe .
Ktu thot me 18 /01/2020 ke hy per her tpar 😁


Tema .ngelet per t'ju bashku shoqnis ton me e njoft 🤷‍♂️

Frank .njeri i mir!
 

Frank

Kansas City Shuffle.
s'ka gje se do mesosh i vockel je lool.
Kujdes karafilin se do te ngele pa ujitur lool
 

Arditi0007

THAT'S ALLL FOLKS! THE END!
Se ka larg "nusja" te pamen thone kta maloket ktej nga une lool
Adm. dhe Mod.....nejse...

ma sqaron dot kete fjaline e urte......besome sikur do e beje do te te konsideroja edhe me te madh....
Sinqerisht, dua ta mesoj domethenien prapa....
 

Frank

Kansas City Shuffle.
emo mire sje sje, ca te them une?!

Serioz?!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Adm. dhe Mod.....nejse...

ma sqaron dot kete fjaline e urte......besome sikur do e beje do te te konsideroja edhe me te madh....
Sinqerisht, dua ta mesoj domethenien prapa....
Nuset zakonisht jane pare si sherbyese :p
Pra punetoret,qe zgjohen ne 6 ,bejne kafene ,jo se ti do besh keto gjera...
Por shume shpejt do shihet fytyra jote e vertete.
Dmth a do zgjohesh vertete ne 6 apo jo
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Me ne fund një maloke se e mori si ofendim Diti vockel lool
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top