Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aver

VIP
Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

Have fun.
 

Aver

VIP
Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

Have fun.
 

Aver

VIP
Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

Have fun.
 

Aver

VIP
Si e pershkruani antarin larte?

Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

Have fun.
 

Aver

VIP
Si e pershkruani antarin larte?

Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

Have fun.
 

Aver

VIP
Si e pershkruani antarin larte?

Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

Have fun.
 

Aver

VIP
Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

Have fun.
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Aver

VIP
Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

Have fun.
 

Aver

VIP
Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

Have fun.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Sapo rihape temen qe do shpalli luften e tret boterore! Psee ee?!

Ka qene me para e hapur kjo, dhe u mbyll se shaheshin antaret me njeri tjetrin. Urime.


Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Kjo teme eshte njesoj dhe me temen thoni pikat, por hajd, kur kemi 10 mij tema le te behen 10 mij e nje se s'ka ndonje gje. Nashi,
per ket cafken siper :p, Them shyqyr qe e kam shoqe dhe e dua fort, se ato kritikat s'do ja falja kollaj :p :puth:

Didi
do e pershkruaja me fjalen: besueshmeri. Me jep sh besim se di pse.

Aver- Djal i mrekullueshem!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Soul embelsira e ktij forumi :)
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

Have fun.

nuk le nevoj te hapesh tema te reja se antaret dalin nga tema duke bere muhabet. Solucioni yt me ben te qesh, je sm ne staf vendos rregull, pastroni temat.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Lauri
Djale qe lexon goxha. Fatkeqesisht ka shume inat islamin e muslimanet, keshtuqe Zoti e udhezofte ne islam :p
 
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Soulmind eshte shembulli i cdo femre qe deshiron te arrij suksese ne jete . Eshte e plotesuar edhe nga ana fetare , po edhe nga ajo intelektuale . Kam takuar dhe njohure shume femra te sukseshme , por si Soulmind nuk kam takuar shume . Butesia e saj , thjeshtesia , modestia e bejne te jete nje femer te kompletuar . Lum ai burre dhe ata femije qe te kane prane .
 
Redaktimi i fundit:

Lauri

Anunnak
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Lauri
Djale qe lexon goxha. Fatkeqesisht ka shume inat islamin e muslimanet, keshtuqe Zoti e udhezofte ne islam :p
hapi dyert e islamit se erdha ..:)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Lauri- te tille e njeh, si person qe deshiron perhere te kete te drejt, por ja qe ska.... perhere kuptohet...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

nuk le nevoj te hapesh tema te reja se antaret dalin nga tema duke bere muhabet. Solucioni yt me ben te qesh, je sm ne staf vendos rregull, pastroni temat.

Lauri nje teme e tilla ka pas ekzistuar;
Kshtu qe s"ka asgje te keqe te jete edhe kjo teme.
Temat, po do pastrohen nga postimet chit-chat.
Por dhe stafi nuk eshte tere kohen ne linje qe te bej levizjen e postimeve direkt.
Beni pak durim dhe bashkpunim:)
Ju pershendes!
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Princesha, po te ishte islami i mire sa Princesha do behesha menjehere mysliman.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Edhe pse esht i eger ne ndonje rast me duket njeri i mir.
 

Aver

VIP
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Sapo rihape temen qe do shpalli luften e tret boterore! Psee ee?!

Ka qene me para e hapur kjo, dhe u mbyll se shaheshin antaret me njeri tjetrin. Urime.


Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Haha, larg asaj qe te hapet ndonje lufte. Ajo teme qenka e vjeter. Tani, pese vite me vone, shqiptaret jemi me te emancipuar. :p
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Princesha, po te ishte islami i mire sa Princesha do behesha menjehere mysliman.

Edhe me i mire eshte, vec guxo ta njohish anen tjeter te medaljes, mos u bazo ne veprat e njerezve qe ta kuptosh Islamin, se njerezit gabojn..

AVER- ke sjellje te nje gjentelmeni...
 

Aver

VIP
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

nuk le nevoj te hapesh tema te reja se antaret dalin nga tema duke bere muhabet. Solucioni yt me ben te qesh, je sm ne staf vendos rregull, pastroni temat.

Sikur ta dija qe do te qeshesh do ta kisha hap me kohe temen. :)

Nese ligji nuk i bie tamam nje populli duhet te ndryshohet ligji, jo populli. ;)

----

Jetmira, goce pa komplekse. :)

Edit: princesha - sinonim i respektit, edukates, thjeshtesise.
 
Redaktimi i fundit:

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Lum katuni e forumi qe ka. :p


-Dukat djal. :D
 

Aver

VIP
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Me dy mendje.. mes embelsires dhe mjaltes :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Hm... S'e njoh mjaftueshem, por ndoshta romantik...
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

soul-ke nje shpirt plot gjalleri...
 

Aver

VIP
Titulli: Si e pershkruani antarin larte?

Sipas solucionit tend, duhet te hapesh akoma nje teme tjeter, u kthye ne chit chat edhe kjo teme.
Kush eshte pa mekat, te hape temen i pari.

Sipas solucionit tim sikur te kishe pasur cica do te kisha ngaterruar me zanen, sepse ate e kemi pas njesh per ankesat ndaj stafit.

Sipas solucionit tim jo sa here qe ka chit chat do te hapen temat e reja, por ne rastet kur ka hapsire per nje teme te re, per tu evituar keqkutimet, kjo mund te behet pa problem.

Tema eshte duke shkuar mire dhe mund te prishet vetem nese dikush eshte i interesuar qe qellimisht ta bej ate.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top