• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si e therrisni te dashurin/en?

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Si e therrisni te dashurin/en?​


Mendoj qe secili prej neve ne momente te veqanta therrasim te dashurin ose te dashuren, gruan apo burrin me nje emer dashurije, kisha qef te di se cilet jane ata emra??
Pres mendimet e juaja ju pershendes Ilda :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
moraki (voglushe dmth) omorfoula (bukuroshe)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Biriiii imeeeeeee:)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Ne emer hahahhahaha
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Mos degjo se c'te thone rrugeve ndonjehere..
kur dikush te therret shpirt e dikush tjeter zemer
......ngado te endesh me fener do kerkosh ate qe te therret ne emer :)
 

alfonci

Veri investigatio
ne emer me shume...mbase ndonje nofke pranohet ne raste te vecanta me deshiren e mire per ti bere ato momente edhe me te vecanta
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
ne emer i therrasim nj tj vetem kur jemi te nevrikosur..........zakonisht zemer,shpirt amore etj etj.........
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Amore?? Shqip eshte kjo a?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Ne emer, se u rrita tani :p

Megjithate ne momentet e perkedheljeve....e therras edhe me emrat e zakonshem shqiptar perkedheles....zemerush, shpirt, bebi, etj :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Me mire hej o ti njeri, si para 1 shekulli!
 

DieLa

Antarë
unë e thërras 1-sh dhe mbreti im,
ndërsa ai më thërret dreqi i vogël :p
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
zemer,shpirt,engjell,loqk,jeta ime,ondra ime...dhe dhe dheeeeeeeeee.... disa tjera..Privacy :D :p:D
keto kur jemi ne dy.mes veti nuk thirrmi kurr ne emer..
kur jam me njerez tjer dhe flas per te atèhere i drejtohem ne emer..dhe para te tjereve po ashtu e thras ne emer
 
zemer,shpirt,engjell,loqk,jeta ime,ondra ime...dhe dhe dheeeeeeeeee.... disa tjera..Privacy :D :p:D
keto kur jemi ne dy.mes veti nuk thirrmi kurr ne emer..
kur jam me njerez tjer dhe flas per te atèhere i drejtohem ne emer..dhe para te tjereve po ashtu e thras ne emer
shume bukur suriana...
me mungon objekti i te thirrmes i dashuri..:uffa::konfuz:
 
njehere per njehere eshte pa emer - nuk egziston :D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Shpirti Zemra Ylli Hena Djelli Qelli Toka Mbreti etj etj LOL LOL LOL LOL
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
oj lepurushja ime ;)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
si se flas me mire.... i shkreti aji sa emra ka mare nga mua LOLLOL
 
Top