• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si e therrisni te dashurin/en?

Desa

Temet Nosce
Tani atë 'Mule' që kam postuar më herët ishte për çunin tim.
Për relacionet jo familjare, nuk kam fjalë të veçantë që do e postoja këtu. Do e dijë vet ai, një ditë :)
 
Tash menoj e thirr bubi ngaqe e takon gjithmone kut asht e lyme me make up hahahahaha kurse tenxhere kur e kishe ne shtrat edhe ne mjes hahahahahahha
Tenxhere e thirrja kur e kisha kolege pune
ndersa bubi kur filloi i ktheu puthjet ne kafshime 🤣
 
Top