Si qani kur qani ☻ ?

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Une qaj me lot! ???
 
  • Haha
Reactions: NGU

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me se shumti pa lote dhe ne shpirt.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Dje kam qajt ne librin per shembull, po kshu me ze ?‍♀️
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
V.I.P
Qaj ne shpirt.jo me lot ne sy te te tjereve. Sidomos ne sy te femijeve kurrrrr!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Si gjith dynjaja, me lot.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Ne privacy me pika loti :)
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Monsters Inc Reaction GIF by filmeditor
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Sme ndihet zeri gojes kur qaj.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me lot,pa ze! Shpesh me buzeqeshje neper kujtime keto kohe!! :))
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Shikoj veten ne pasqyre ,e me vjen keq qe qan,e ja plase me shpejtesi qe te kry pune sa me shpejte????
 
  • Haha
Reactions: D.
Top