• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Si qau burri im italian kur më gjeti të virgjër”, vajza nga Shkodra habit me histori

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
“Si qau burri im italian kur më gjeti të virgjër”, vajza nga Shkodra habit me historinë e sajTema e virgjërisë në vendin tonë ka një ndjeshmëri të lartë, pasi është ende prezente në jetën e vajzave të reja. Qoftë në fshat apo qytet, ende ruhet me fanatizëm koncepti i virgjërisë së vajzave. Aq sa morali gjendet pikërisht tek virgjëria. Por, kjo e fundit përbën përshtypje tek të huajt. Kështu, një vajzë shkodrane ka rrëfyer për “Shkodra News” historinë e saj në lidhje me burrin e saj italian.
Historia e saj:
Nuk jam e shëmtuar. As nuk jam prapanike. As nuk jam qepur. Por më kanë zhgënjyer edhe mua në dashuri. Jam 27 vjeçe sot. E kam qenë në një lidhje 3-vjeçare me një djalë po nga Shkodra. U ndamë, më la më saktë se nuk më priste ma. Donte të konsumonin aktin, unë doja që ta ruaja për natën e parë të martesës. Jo se jam fanatike, por sepse besoj në shenjtërinë e familjes. As unë s’jam gabim, por as ai e këtu mendoj se ndikon mënyra si jemi rritur e formuar të dy. Qava shumë. Aq sa u dobësova dhe u bana 48 kg. Pas disa muajsh një komshie imja më bën një fejesë me shkuesi me një të njohurin e saj italian. Alamet djali me e pa, e më thënë të drejtën kjo më shty ta njihja e të pranoja me dal me të. Dolëm, më ngjiti. Edhe ai maroi pas meje. Vendosëm me u feju. Normal ma kërkoi me xhentilesë me kalu natën me të. Por kur refuzova duke i thënë ‘unë jam femra e një personi vetëm’ nuk e zgjati më. Aty mendova se iku e s’ka me u kthy më. Por jo ne u fejuam, brenda 2 muajsh u martuam dhe isha e tija natën e parë të martesës. Ai s’më kishte besuar. Kishte menduar se po them që jam e paprekur sepse kështu ‘jeni ju shqiptaret’. Unë prap, tha ai, nuk e kisha problem nëse s’do ishe ndaj s’kam reaguar. Ka qarë me dënese dhe aty më tha për herë të parë që më dashuronte deri në kockë dhe prej asaj nate ai çdo ditë më do më shumë e më shumë. Sot jam në pritje të një fëmije dhe jemi shumë të lumtur. Nuk them që të gjitha vajzat duhet me prit se kjo të ban më të mirë. Por them që djemtë që të duan duhet të venë përsonin para aktit.
b;origjinale.net
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Me ni djal nga shkodra!! Mos eshte quku forumit mo!:haaa:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Duke lexuar ne sensin e mirefillt qe ka trajtuar vajza mua me pelqeu morali i historise. :)
Dhe mua me duket shume po sume romatike qe naten e pare te marteses te besh dashuri per here te pare me njeriun qe dashuron.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Nuk shkruaj asgje pa pare mendimin e Nick :D

Do i fute nje batute ajo me keto temat ku ka pak ofshama :p

Haha, jojo Nicku ska batuta.
Ama mu kujtua i gje kur permendi ato 3 vitet.

Me kishin folur aq mire per trilecen kisha kohe qe po prisja ta haja.
Keshtu sapo e mora..gjene e pare qe bera provova ate shtresen e "mjaltit" me gisht.
Nje te futur gishtin..gishtin ne goje mmm sa embel.
Pastaj ashtu (si zhulse) duhet thene...e futa gishtin edhe me thelle..ndjeja butesine e kekut...qumeshtin..leng gjithandej. Mmmm


Keshtu dhe punane 3 viteve pritje e virgjeri. :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Epo do jete merzitur vetem nga prapa ai ishi per tre vjet pa mbarim e tha te nderroje krah... lol

Po ajo shprehja me do deri ne kocke eshte e papare....
morali i fabules... nqs je e virgjer dhe pallohesh me talina do te te duan deri ne kocke... lol lol
 

Abisi

Staf në FV.AL
Epo do jete merzitur vetem nga prapa ai ishi per tre vjet pa mbarim e tha te nderroje krah... lol

Po ajo shprehja me do deri ne kocke eshte e papare....
morali i fabules... nqs je e virgjer dhe pallohesh me talina do te te duan deri ne kocke... lol lol

E ka pas per here te pare nje te virgjer Italiani,ndaj dhe i'u shtua dashuria deri ne kocke :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Pale sa eshte shtrirur kjo e shtena qe e ka cmend talianin... lol lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Epo do jete merzitur vetem nga prapa ai ishi per tre vjet pa mbarim e tha te nderroje krah... lol

Po ajo shprehja me do deri ne kocke eshte e papare....
morali i fabules... nqs je e virgjer dhe pallohesh me talina do te te duan deri ne kocke... lol lol

Sa mendje e djallzuar,po pse ore do bente e bija botes anal,e sdo bente si tere dynjaja vaginal.

Tani pak dyshimte ngjane tre vjet fejese mos besh seks ,por qe ndoshtaaaaa ndoshtaa vertet se kane bere,ama ka qene fejese me shkes,skan dal bashke skane kaluar kohe tek e tek .
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Sa mendje e djallzuar,po pse ore do bente e bija botes anal,e sdo bente si tere dynjaja vaginal.

Tani pak dyshimte ngjane tre vjet fejese mos besh seks ,por qe ndoshtaaaaa ndoshtaa vertet se kane bere,ama ka qene fejese me shkes,skan dal bashke skane kaluar kohe tek e tek .

Ate mos e thuaj ti, mentaliteti dhe prirjet fetare te shpien ne ate qe une sapo thashe pavarsisht se e bera ne konteksin e shakase. ;)
 

Abisi

Staf në FV.AL
Sa mendje e djallzuar,po pse ore do bente e bija botes anal,e sdo bente si tere dynjaja vaginal.

Tani pak dyshimte ngjane tre vjet fejese mos besh seks ,por qe ndoshtaaaaa ndoshtaa vertet se kane bere,ama ka qene fejese me shkes,skan dal bashke skane kaluar kohe tek e tek .

Vetem ne kohen e gjysherve te mi,ka qene qe fejoheshin,edhe u takonin vetem diten e dasmes..se tani fejohen me shkuesi,brenda dy diteve e provon,si del e virgjer,ben sherr me dajat :p kshu qe,e sigurt qe per 3 vite kjo s'ka mbetur pa bere gje :p
 

Tema te Ngjashme

Top