• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si ta largoj dike nga mendja?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Tani pa shaka,qe te harrosh dike,i vetmi sekret eshte;
Te leme kohen te veproj,dhe kur e vendos qe do ti japesh fund,gjate ditve,apo javeve te para.mos bej pas.
Mos u dobeso nga nje 5 minutesh qe te kap deshira per ti degjuar zerin,apo folur e ku di une cjane keto gjerat. :p
Dhe me pas,cdo gje shkon vete ne rrugen e duhur.
Duhet te harrosh cdo kend ,qe te shkakton me shume stres se qetesi dhe relaks.
dhe ky eshte rregull.
 

Hope

◕‿◕
Sic i ben @Hope me shum piper 😜😂
Po me mua cpate?! :p
Aaa sa patate te mira bej une me shume piper, cfare te hash! Por mqs si vlerson, sdo i provosh ndonjehere :p


Sa per temen, nuk largohet njeri me force, pranoje ne mendjen tende sa ke me ndjenja...e do zhduket vetevetiu kur te shuhen ndjenjat!
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Jo shtypim butonin dhe iken direkt nga mendja.

Po normal qe kalohen e kto qe the ama jeta vazhdon ktu eshte thelbi. Pse ti i ke dhene fund jetes se te la x-i bie fjala?
Kur them une qe ti vdes per ekstreme e dramatizime
Po kush foli per me vra veten o korbe

Nejse nejse ..une shume e lumtur per ty e ju jam
Une mezi per vete kaloj lool
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
IMG_20210121_082917.jpg
 
Private conversations
Help Users
    Top