• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si te dobesohemi .

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Çaj me xhinxher dhe limon.
Një nga mënyrat më të mira për të pasur benefite nga këto dy përbërës, mrekullibërës për dobësim, është të përgatitet një çaj i thjeshtë që ka një shije të shkëlqyer, që do ju pëlqejë shumë.

Si duhet të veproni?

Vendosni në zjarr një filxhan ujë të nxehet dhe hiqeni nga zjarri përpara se të vlojë. Kur uji të jetë gati, shtoni disa copë të vogla xhinxher dhe lëreni në ujin e nxehtë për rreth 5 minuta, duke e mbuluar filxhanin e çajit me një pjatë ose kapak. Shtoni më pas lëngun e një gjysmë limoni.

Ky çaj këshillohet të pihet esëll në mëngjes
201703131718446451057.jpg
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
një gote uji me limon ne mengjes keshillohet per te pastruar organizmin. Xhinxheri ka shume perberes
qe i bejn mire trupit por kete qe perdorej per tu dobesuar nuk e kisha degjuar ndonjehere.
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
një gote uji me limon ne mengjes keshillohet per te pastruar organizmin. Xhinxheri ka shume perberes
qe i bejn mire trupit por kete qe perdorej per tu dobesuar nuk e kisha degjuar ndonjehere.
Perpara 2 vite e kam perdorur 2 muaj rregullisht , dhe jam dobsuar 7 kg . Xhinxheri ka shum efekte pozitive rreth tretjes te ushqimit.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ne dimer sidomos është shume shume i mire.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Me kan thene mos ju ndaj seksit .... Qe atehere kam peshe konstante. :D
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
E pse qesh ti?!
Thashethem te duket?!
Yyyt mosbesues:p:D
Qeshja ishte aprovim, por pas 7 ditesh qe e paskam postu kam rene 3 pound keshtu qe qenka e vertet.. lol lol
 
  • Haha
Reactions: Ivy

lovely

Anëtar i ri
Vlen te permendet edhe dieta me mjalt.
Atehere mjafton te ziesh pak uje te ngrohte dhe një lug me mjalt
Ndihmon ne dobesim ne tretje dhe per zbukurim
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Ndonje diete qe shkrin celulitin ne tru ka? :p
Per trashjen e trurit vallaj zort qe ka , njs e ket tani e mesova , un ter kohe jam munduar me vitamina peshku te shtoj masen e trurit , por qe mundet e mu me ka zen celulit 😂😂
 
M

Morfina

Per trashjen e trurit vallaj zort qe ka , njs e ket tani e mesova , un ter kohe jam munduar me vitamina peshku te shtoj masen e trurit , por qe mundet e mu me ka zen celulit 😂😂
B12 edhe je mrregull :p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos ha bruma
Mos ha qokollada, torte sene vene
Kur tvjen mas lezeti buka, qu e mos u ngop
Mos pi pije tgazume, uje sa ma shume
Ha that veq me luge, largoju bukes, ose naj cop buk tzez veq
Dil ec kah gjys ore cdo dite
Darken mos e ha kurre hiq

100% sukses ka, veq a ja ke nis me ja marr inati vetit qe je trash kur e sheh veten npasqyre
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Une e perdor e ne stinen e veres thjesht me një shishe me uje i ve limon xhinxher te grire dhe me frigorifer është një rofima e mire
 
Top