• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si te fitojme leke ne internet ?

WxP

Grupi
Pershendetje, Ne linkun me poshte do te gjeni si te gjeneroni bitcoint dhe ti ktheni ne leke !

Code:
https://www.bitverts.io

Me pareduhet te rregjistroheni tek faqa me siper edhe pastaj te klikoni mbi rreklamatqe ju jep faqa ! Eshte e thjeshte...

Me pyesni per cdo gje.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Lidhu me Instant Articles, po patet fanpage, leket i ke me lehte lool
 

Darius

DENY IGNORANCE
Mos o trima, se nuk ju dhuron askush lehte leket, mos bini pre e mashtrimeve.

Darius
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Duke filluar tu be log off nga interneti dhe duke shkuar ne pune...ja kshu i fitoni leket :p
 

WxP

Grupi
Lidhu me Instant Articles, po patet fanpage, leket i ke me lehte lool


E kam provu po duhet versioni i ri, te riun spo ma mban ta vej se shume gjera do te humbin qe nga komentet e group statuset like etj !
 

WxP

Grupi
Mos o trima, se nuk ju dhuron askush lehte leket, mos bini pre e mashtrimeve.

Darius

Nuk eshte mashtrim fiton bitcoint te cilat i konverto cerek ore ne dite pune eshte me pa rreklamat e ture... thjesht duhet ta beni me kompjuter... ti
 

ASTRA

Anëtar i ri
Te pakten nese ja vlen mundimi na trego nje statisitike se sa nxjerr ne dite dhe nese ja vlen barra qirane te meresh me kete gje.
 
Last edited:
Top