• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si te riparohet cipi i rrymes se Iphone 6,6s,5s,5

So, your iPhone is no longer charging. Someone replaced the charging port and the battery and it's still not charging. Until this problem, you've kept the phone in a case and it's never been dropped, submerged in liquid, or otherwise broken. What gives?
While there are several reasons an iPhone 5, 5S, 6, 6 plus (or any device) can stop charging, we'll focus on one reason in particular, the so-called U2 IC chip.

Per iphone 6,6s,6plus,6s plus
https://www.youtube.com/watch?v=YG97KjfdHY0&t=17s


Per iphone 5,5s
https://www.youtube.com/watch?v=Moq5_Ebbcqg&t=45s
 
Top