• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si të zhdukim mallkimin nga jeta jonë!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
A flet hebreshe ti ?
Kemi pas zingarot qe shikonin doren.. nga 30 pyetje qe benin nje do ja qellonin .. e kshu kshu

Jo enderr, nuk flas. Kur them me te qelluar, jo nje, por te gjitha. Kjo teme eshte goxha e gjate, s'dua te zgjerohem sepse kam nje bindje qe mund te te duket cdohere e me shume absurde dhe e pa vertete. Qellimi im nuk eshte t'ja mbushe mendjen askujt, eshte tema me me se paku interes tek une, qe distancohem njeten reale aq sa mundem, vetem kur eshte nevoja.

Por gjerat qe kam pare me syte e mi, e qe i kam ndegjuar me veshet e mi, edhe po te kisha qene pabesimtari me i madh, do i kisha besuar menjehere.

Nuk eshte ceshtje e vijave te duarve. Vjen tek hoxha ti, pa vetedije, nuk flet, vetem bertet, se njeh as nenen dhe babain qe tkane sjellle aty. Nuk i pergjigjesh asnje pyetje qe ta ben Hoxha (apo personi qe merret me rukje/fryerje qe themi).

Ne nje moment, pas intervenimit, fillon dhe flet gjuhe te huaja. Flet gjermanisht, anglisht, turqisht dhe arabisht. E pyet prindin nga i din keto gjuhe kjo?

Prinderit nuk din asgje :D - Wallahi kurre gjermanisht ska msu, as ska dite, anglisht kapak dy tri fjale. Turqisht vetem nese ka mesu nga serialet ama jo te flet, por kuptonte ! lol


Pastaj fillon e tregon ku i ke fshehe parate, i drejtohet nenes. Nena qe askujt si kishte treguar. Kjo nuk eshte me tqellume moj enderr :D

Po hajt shendet mo :p

Me rendesi me qene i lumtur. Me hanger mish e me pi qaj a naj sen lol
 

Endrra

VIP
Jo enderr, nuk flas. Kur them me te qelluar, jo nje, por te gjitha. Kjo teme eshte goxha e gjate, s'dua te zgjerohem sepse kam nje bindje qe mund te te duket cdohere e me shume absurde dhe e pa vertete. Qellimi im nuk eshte t'ja mbushe mendjen askujt, eshte tema me me se paku interes tek une, qe distancohem njeten reale aq sa mundem, vetem kur eshte nevoja.

Por gjerat qe kam pare me syte e mi, e qe i kam ndegjuar me veshet e mi, edhe po te kisha qene pabesimtari me i madh, do i kisha besuar menjehere.

Nuk eshte ceshtje e vijave te duarve. Vjen tek hoxha ti, pa vetedije, nuk flet, vetem bertet, se njeh as nenen dhe babain qe tkane sjellle aty. Nuk i pergjigjesh asnje pyetje qe ta ben Hoxha (apo personi qe merret me rukje/fryerje qe themi).

Ne nje moment, pas intervenimit, fillon dhe flet gjuhe te huaja. Flet gjermanisht, anglisht, turqisht dhe arabisht. E pyet prindin nga i din keto gjuhe kjo?

Prinderit nuk din asgje :D - Wallahi kurre gjermanisht ska msu, as ska dite, anglisht kapak dy tri fjale. Turqisht vetem nese ka mesu nga serialet ama jo te flet, por kuptonte ! lol


Pastaj fillon e tregon ku i ke fshehe parate, i drejtohet nenes. Nena qe askujt si kishte treguar. Kjo nuk eshte me tqellume moj enderr :D

Po hajt shendet mo :p

Me rendesi me qene i lumtur. Me hanger mish e me pi qaj a naj sen lol
Ne paguajm pare te mesojm kaq gjuhe te huaja.. ai boti i di .. e perfundon te hoxha 🤣🤣

Aman Lover Zotit i qofshim fal e vetem atij.. se ku ka gisht njeriu ather behel tollovi , sic i thoni ju anej 🤣
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Endrra

E pata incizuar nje mik timin, sepse sbesonte cfare ka fole lol

Po mire e the, i qofshim fale Zotit, se njeriu cka prek e prishe nganjehere

p.s..

Prej qe jemi tu fol per kete teme, forumi po ka probleme


123978115_352805049357617_5464469181842547300_n.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

NGU

Wild child full of grace 💫
Kto mallkimet i kapin vetem ata personat qe besojne ne kto gjerat :d
 

Guest

Antarë i Respektuar
Kur ishim te vegjel i knonim i konge kur loznim qe te fitonim😂
Magji pen i zi ik anej mos hajde knej 😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kto mallkimet i kapin vetem ata personat qe besojne ne kto gjerat :d

Perkundrazi, ata qe sbesojne, po mos u tut :p
 
 • Haha
Reactions: NGU
Private conversations
Help Users
  Top